Elektrik Gümüş 3000L Su Arıtma Sistemi Paslanmaz Çelik Reverse Osmosis
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Zhangjiagang şehir, Jiangsu Province, Çin |
| Marka adı: | FillPack |
| Sertifika: | CE,ISO |
| Model numarası: | Ro-3000 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 set / adet |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Battaniye bez veya tahta sandık pacakge |
| Teslim süresi: | 15-20 gün |
| Ödeme koşulları: | %30 T/T depozito, %70 sevkıyattan önce |
| Yetenek temini: | 40 setleri/ay |
|
Detay Bilgi |
|||
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 304/316 | Renk: | Gümüş |
|---|---|---|---|
| İşleme türü: | Ham suyu içme suyuna değiştirin | Akış tedavisi: | 500L-20000L |
| RO ünitesi: | 1 aşamalı / 2 aşamalı | Tahrikli Tip: | Elektrik |
| Vurgulamak: | Su Arıtma Sistemleri,Ro Su arıtma makinesi |
||
Ürün Açıklaması
Elektrik Gümüş 3000L Su Temizleme Sistemi Paslanmaz Çelik Ters Osmoz
Hızlı ayrıntı:
1Ters osmose sistemi uygulanır, tek seviye filtresi
2Ana malzeme: SUS304/SUS316
3İçmek için.safSu
4Kapasite: 3000L/H
Açıklama:
Bu saf su arıtma sistemi, esas olarak ham suyun insanların doğrudan içebileceği şekilde arıtılması için kullanılır. Daha iyi kalitede, tek seviye RO sistemi kullanılır.İçme suyu standartlarını karşılayacak.
Diğer normal saf su arıtma sistemleriyle karşılaştırıldığında, iyi etkisi garanti etmek için bu hatta iyon değiştiricisi ve iyon yeniden doğuş cihazı kullanılır.
Başlıca içeren makineler:
1) Çiğ su tankı
2) Çiğ su pompası
3) Kuvars kum filtre - suda metal almak için;
4) Aktif karbon filtresi - sudaki rengi ve yabancı kokuyu kaldırmak için;
5) IDeğiştiricide - suyun sertliğini azaltmak için;
6) IYeniden doğma cihazında - iyon değiştiricisinde iyon temizlemek için;
7) Hassas filtre - suda küçük nesneleri çıkarmak için;
8)Ro sistemi - suyun tuzunu çıkarmak için;
9) Ozon sterilizer / UV sterilizer - suda bakterileri öldürmek için;
10) Saf su deposu
11) Bağlantı borusu ve valfleri
12) Filtre malzemeleri
Uygulamalar:
1. Makine, ana olarak nehir suyu, kuyu suyu, pınar suyu, göl suyu ve şehir suyunu ev kullanımı, fabrika kullanımı veya şişelere, fıçılara,Pazarda satmak için diğer konteynerler.
2Suspende katı maddeleri, bakteri, organik madde ve mikroorganizmaları, plastik parçacıklarını, mikroorganizmaları, kloru, tadı, bazı ağır metal iyonlarını ve benzeri şeyleri çıkarmak için kullanılır.
3- Kolay işleme ve iyi içme suyu kalitesi.
Özellikler:
| Model | RO-3000 |
| Akış Hızı | ≥2m3/h (25°C) |
| Geri kazanım oranı | % 50 |
| Tasarım basıncı | 0.2-1.0Mpa |
| Operasyon | El kontrolü,el yazmasıDökme |
| Membran malzemesi | RO zarı |
| Membran qty | 6 PCS |
| Güç | 0.55 kw |
| Boyut | 1200*600*1500mm |
| Ağırlık | 150 kg |
![]()
Lütfen videoyu izlemek için çal düğmesine tıklayın





