Şişe Su Üretim Hattı İçin Küçük Tip Fiberglas Su RO Sistemi
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Zhangjiagang şehir, Jiangsu Province, Çin |
| Marka adı: | FillPack |
| Sertifika: | CE,ISO |
| Model numarası: | RO-500 |
| Tedavi Ro Seviye: | Tek düzey |
|---|---|
| Uygulama: | Doğrudan İçme için İçecek ve Gıda Üretim Kullanımı |
| Tahrik tipi: | Elektrik |
| Durum Devlet: | Yeni |
| Garanti süresi: | 1 yıl |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 set / adet |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Battaniye bez veya tahta sandık pacakge |
| Teslim süresi: | 15-20 gün |
| Ödeme koşulları: | %30 T/T depozito, %70 sevkıyattan önce |
| Yetenek temini: | 50 Setleri/ay |
|
Detay Bilgi |
|||
| Vurgulamak: | Su RO Sistemi,Ro Su arıtma makinesi |
||
|---|---|---|---|
Ürün Açıklaması
Şişe Suyu Üretim Hattı İçin Küçük Tip Fiberglas Su RO Sistemi
Hızlı Detay:
1. Kapasite: 500L/saat
2. Filtre seviyesi: Stek seviye
1. Ters ozmoz sistemiH ile uygulandıydranautics filtre membranı
2. Saf su için
Tanım:
BuŞişe Dolum için alışveriş merkezi tipi fiberglas su arıtma sistemiham suyun ev kullanımı veya fabrika kullanımı için saf suya dönüştürülmesi veya pazarda satış için şişe dolumu için kullanılır. Bu hat, müşterinin kaliteli ama düşük fiyatla buluşma ihtiyacına göre yapılmıştır. Çalıştırılması ve bakımı kolaydır.
Ana parçalar:
1) Ham su deposu
Ham suyun depolanması için kullanılır, müşteri tankı kendisi hazırlar veya tarafımızdan da sunulur.
2) Ham su pompası
Ham su tankındaki ham suyun, arıtılmak üzere tek tek su filtresine pompalanmasında kullanılır.
3) Kuvars kumu filtresi
Ekipman, kumlu çubuğun içine yerleştirilmiş fiberglastan yapılmış, hava geçirmez şekilde kapatılmış bir bölmedir. Kum filtreleme malzemeleri ile geçen su filtrelenir ve temizlenir. Petrol endüstrisinde, ilaç endüstrisinde ve içecek endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kaliteli su elde etmek genel bir adımdır.
Büyük parçacık boyutunda yabancı madde peletini, yoğunluk koloidini ve süspansiyonu çıkarmak için filtre malzemesinin kesilmesini ve filtreleme fonksiyonunu kullanır. Bu, düşük maliyet, bakımı kolay işletme, rahat yönetim vb. özelliklere sahip yaygın bir yoldur. Filtre inceliği 0,005~0,01um arasındadır ve Kolloid parçacığı ve Yüksek polimer organik maddeyi etkili bir şekilde ortadan kaldırabilir.
4) Aktif karbon filtresi
Ekipman fiberglastan yapılmıştır. Aktif karbon filtre malzemeleri ile geçen su filtrelenir ve temizlenir.
Ana işlevi organik maddeyi ve artık kloru uzaklaştırmaktır. İçi su temizleyici aktif karbonla doldurulur, bu filtreden geçtikten sonra su: 1, %60 organik madde emilir; 2, artık klor emilecek, eylem sadece emilim değil, aynı zamanda aktif karbon yüzeyinde kataliz oluşturacak, böylece aktif karbon tamamen emilmeyecek, sadece az miktarda karbon kaybedecek.
Kum filtresini ve aktif karbon filtreyi geçtikten sonra su, arıtma cihazına girme standardını karşılayacaktır: SD1≤4;
5) Hassas filtre
Hassas filtrenin filtre ortamı mikro delikli filmden yapılmıştır, filtre için modern gelişmiş ekipmandır ve tıp, elektrik, gıda endüstrilerinde ince filtre temizleme ve filtreyi sterilize etmede yaygın olarak kullanılır.
6)Ro sistemi
Ters ozmoz cihazı, yarı geçirgen membranın basınç farkının etkisiyle tuzlu suyu arıtmak için kullanılan bir ekipmandır. Doğal penetrasyon yönüne ters olduğundan buna ters ozmoz denir. Farklı malzemeler farklı ozmotik basınca sahiptir. Daha büyük ozmotik basınçları benimsemek için ters ozmoz yöntemi, ayırma, ekstraksiyon, saflaştırma ve yoğunlaştırma amacına ulaşmak için kullanılır.
Ters ozmoz ile 97﹪'den fazla çözünebilir tuz ve 99﹪ yapıştırıcı, mikrop, partikül ve organik madde vb. giderilebilir. Saf su, hiper saf su ve hava sahası suyunun modern programı için en ideal ekipman haline gelir. Ekipmanın dikkat çekici özellikleri, daha düşük enerji tüketimi, kirlilik olmaması, basit teknolojiler, yüksek su kalitesi, kullanım ve bakım kolaylığı olarak gösterilmektedir.
7) Ozon sterilizatörü / UV sterilizatörü
Ozon sterilizatörü geniş kullanım alanlarına sahip bir üründür. Ürün esas olarak musluk suyunun, maden suyunun, yüzme havuzu, hastane vb. içecek suyunun sterilizasyonunda, koku gidermesinde ve koku gideriminde kullanılır. Ürün aynı zamanda halka açık yerlerde havanın temizlenmesinde, meyve, sebze ve yumurtaların taze tutulmasında da kullanılmaktadır.
8) Saf su depolama tankı
Arıtılmış suyun doğrudan içme, şişe suyu doldurma veya içecek ve gıda işleme amaçlı olarak depolanması için kullanılır.
9) Bağlantı borusu ve vanalar
Su arıtma sistemi hattını UPVC boru ve vanalar veya paslanmaz çelik boru ve vanalar ile bağlayın.
Uygulamalar:
1. Makine esas olarak nehir suyunu, kuyu suyunu, kaynak suyunu, göl suyunu ve şehir suyunu ev kullanımı, fabrika içeceği ve gıda işleme kullanımı için doğrudan içme suyuna işlemek veya pazar satışı için şişelere, fıçılara veya diğer kaplara paketlenmek için kullanılır.
2. Askıdaki katı maddeleri, bakteriyel, organik madde ve mikroorganizmaları, plastik parçacıkları, mikroorganizmaları, kloru, tadı, bazı ağır metal iyonlarını vb. uzaklaştırmak için kullanılır.
3. Kolay kullanım ve iyi içme suyu kalitesi.
Özellikler:
| Modeli | RO-500 |
| Akış hızı | ≥1m3/saat (25°C) |
| İyileşme oranı | ≥70% |
| Tasarım baskısı | 0.2-0.5Mpa |
| Operasyon | manuel kontrol,manuelfloş |
| Membran malzemesi | RO membranı |
| Membran miktarı | 4 adet |
| Güç | 2,2 kW |
| Boyut | 1300*700*1500mm |
| Ağırlık | 200kg |
Daha fazla ayrıntı için lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
![]()
videoyu izlemek için lütfen oynat butonuna tıklayın





