1000BPH Otomatik Gazlı Meşrubat Dolum Makinesi 2L Şişe Soda Suyu
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Zhangjiagang, Çin |
| Marka adı: | FILLPACK |
| Sertifika: | CE/ISO9001 |
| Model numarası: | QS-12/DG-12/FXZR-3 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 Takım |
|---|---|
| Fiyat: | 17050USD |
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kasa |
| Teslim süresi: | Mevduat Sonrası 15 İş Günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Yetenek temini: | Ayda 20 Takım |
|
Detay Bilgi |
|||
| Makine Kapasitesi: | 1500BPH | Uygulanabilir şişe: | D<90mm, Y<300mm |
|---|---|---|---|
| Dolum Başlıkları: | 12 Kafa | kapatma kafaları: | 3 |
| Dolum Doğruluğu: | ± 1 mm | Şişe Tipi: | Cam şişe |
| Dolgu Malzemesi: | Bira, Gazlı İçecekler, Soda Suyu | Tahrikli Tip: | Elektrik |
| Vurgulamak: | 1000BPH Gazlı İçecek Dolum Makinesi,Gazlı Meşrubat Dolum Makinesi,12 kafa Gazlı İçecek Dolum Makinesi |
||
Ürün Açıklaması
1000-1500BPH Otomatik 0-2L Cam Şişe Çekme Halkalı Kapaklı Karbonatlı İçecek Gazlı İçecek Soda Doldurma Makinesi
Bu dolum makinesi, yurt dışından getirilen ileri teknolojinin sindirilmesi ve özümsenmesi temelinde geliştirilmiştir ve uluslararası ileri düzeydedir. Esas olarak karbonatlı içecek / gazlı içecek doldurmak için kullanılır. Yapısı ileri düzeydedir, performansı stabildir, çalışması güvenlidir, bakımı kolaydır, üretim verimliliği yüksektir ve hız sonsuz şekilde ayarlanabilir. Bu dolum makinesi, küçük ve orta ölçekli içecek fabrikaları için ideal bir seçimdir.
|
Ayrılmış cam şişe bira doldurma makinesinin teknik parametreleri:
|
||||
|
1.1
|
Döner şişe yıkama makinesi
|
QS-12
|
1050*1050*1900
|
1 takım
|
|
1.2
|
İzobarik dolum makinesi
|
DG-12
|
1100*1050*1800
|
1 takım
|
|
1.3
|
Çekme halkalı kapak kapatma makinesi
|
FXZR-3
|
1000*750*2300
|
1 takım
|
|
1.4
|
Kayışlı konveyör * 4 metre + motorlar *
|
/
|
/
|
1 takım
|
Döner şişe yıkama makinesi:
Prensip: Bu yıkama makinesi, yurt dışından getirilen ileri teknolojinin sindirilmesi ve özümsenmesi temelinde geliştirilmiştir ve uluslararası ileri düzeydedir. Esas olarak 1. el PET veya cam şişeleri durulamak için kullanılır. Yapısı ileri düzeydedir, performansı stabildir, çalışması güvenlidir, bakımı kolaydır, üretim verimliliği yüksektir ve hız sonsuz şekilde ayarlanabilir. Bu durulama makinesi, küçük ve orta ölçekli içecek fabrikaları için ideal bir seçimdir. Şişeler konveyör ile durulama makinesine alınır, çap plakası her şişeyi yaylı kelepçenin yakalaması için döndürür, motorun tahrik enerjisiyle, yaylı kelepçeler ana eksen boyunca bir daire boyunca ileri gider, şişeler 180° ters çevrilir, şişe ağızları zemine bakar ve aynı zamanda, su püskürtme valfi açılır ve temiz basınçlı su şişelerin içine püskürtülür, su aşağı akarken, şişelerin içindeki kirler alınır. Ardından temizlenmiş şişe tekrar 180° döndürülür ve bir sonraki makine istasyonuna gönderilir. Tüm makine SUS304'ten yapılmıştır. Yaylı kelepçe İtalyan tasarımıdır, şişe boynu boyutu farkına göre hafifçe ayarlanabilir ve şişe boynunu koruyabilir. Ve su püskürtme sistemi Amerikandır, suyun eşit şekilde püskürtülmesini sağlar. Temizliği ve bakımı kolaydır.
Parametreler:
Durulama başlığı: 12 adet
Uygulanabilir şişe: D∮50-100mm, H 50-350mm
Kapasite: 0-3000BPH (her şişe durulama süresi 4s)
Güç: 0.92KW Boyut: 1050*1050*1900mm
Ağırlık: 450KG
Doldurma bölümü:
Bu dolum makinesi, yurt dışından getirilen ileri teknolojinin sindirilmesi ve özümsenmesi temelinde geliştirilmiştir ve uluslararası ileri düzeydedir. Esas olarak gazlı su, kola köpüklü şarap, meyveli çay gibi gaz içeren içecekleri doldurmak için kullanılır. Yapısı ileri düzeydedir, performansı stabildir, çalışması güvenlidir, bakımı kolaydır, üretim verimliliği yüksektir ve hız sonsuz şekilde ayarlanabilir. Bu dolum makinesi, küçük ve orta ölçekli içecek fabrikaları için ideal bir seçimdir.
| Model : | DG -12 |
| Üretim Kapasitesi: | 1000-2000b/h |
| Şişe / standart: | Cam şişe, PET şişe, Pop-top kutu |
| Uygulanabilir şişe: | D∮90mm, H<300mm |
| Doldurma Basıncı: | 0.2-0.3Mpa |
| Doldurma Sıcaklığı |
2-6 ℃
|
| Güç: | 1.1kw |
| Genel Boyutlar: | 1100×1050×1800 mm |
| Ağırlık : | 1000kg |
Kapatma bölümü:
Genel özellikler:
Makine cam şişeler için çekme halkalı kapak kapatma için kullanılır; Makine otomatik şişe girişi için şişe çap plakası ile donatılmıştır; İşçiler kapakları kapak yükleyiciye koyar, Titreşimli bobin otomatik olarak şişeleri ayırır ve yükler, basınçlı hava yardımıyla, kapaklar kapatma kafasına doğru şekilde yüklenir; Ana motorun tahrik enerjisiyle, kapatma tüpü yukarı ve aşağı hareket ederek kapatma işini tamamlar; Bir şişe kapatma bittiğinde, kapatma tüpündeki yay bitmiş şişeyi dışarı atar ve yeni bir şişe için başlar; Geleneksel kapatıcı ile karşılaştırıldığında, bu, hızı kontrol etmek için ayarlanabilir hızlı motor kullanır ve şanzıman bölümü de hızı artırmak için geliştirilmiştir; Makine yüksek kaliteli SUS304 ile üretilmiştir, makul bir yapıya sahiptir, şişe değiştirmesi kolaydır, bakımı kolaydır;
Parametreler:
Kapasite: 0-3000BPH
Kapatma başlığı: 3 adet
Kapatma tüpü stroku: 58mm
Uygulanabilir şişe: cam şişe
Uygulanabilir kapak: Çekme halkalı kapak
Ana motor gücü:0.75KW Kapak ayırıcı: 0.3KW
Önerilen kompresör: 0.6m3/min 0.7Mpa
Boyut: 1000*750*2300mm
Ağırlık: 950kg
![]()
Uygulama:
![]()
![]()






