Otomatik 2000BPH Lineer CSD Dolum Makinesi Kolay Kullanım
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Zhangjiagang, Çin |
| Marka adı: | FillPack |
| Sertifika: | CE / ISO9001 |
| Model numarası: | 2000BPH |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 takım |
|---|---|
| Fiyat: | 14,300USD/unit |
| Ambalaj bilgileri: | deniz layık ambalaj |
| Teslim süresi: | Mevduat Sonrası 25 İş Günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,MoneyGram |
| Yetenek temini: | ayda 10 takım |
|
Detay Bilgi |
|||
| Modeli: | 12-12-1 | Kapasite:: | 2000 bph |
|---|---|---|---|
| şişe malzemesi:: | Plastik | şişe hacmi:: | 0-2L |
| İşlev:: | durulayıcı-doldurucu-kapak | Dolgu malzemesi:: | kıvılcım suyu, gaz suyu |
| önemli satış noktaları: | Kullanımı Kolay | Çekirdek Bileşenler:: | Motorlu, Pompalı |
| Vurgulamak: | 2000BPH CSD dolum makinası,lineer CSD dolum makinası,2000BPH karbonatlı dolum makinası |
||
Ürün Açıklaması
Otomatik 2000 BPH lineer 12-12-1 gazlı su şişeleme tesisi
Döner şişe yıkama makinesi
![]()
Kapatma kafası İtalyan manyetik tekniğiyle üretilmiştir, kapların zarar görmesini önler. Kapatma doğruluğu %99 olacaktır. Karşıt kaplar otomatik olarak silinecektir. Kapatma kafası ayrı bir parçadır. Kap değiştirmek sadece kapatma kafasını değiştirmeyi gerektirir, değiştirme ve çalıştırma kolaydır. Tüm makine SUS304'ten yapılmıştır, uzun raf ömrü vardır.
Bu yıkayıcı, yurt dışından getirilen ileri teknolojinin sindirilmesi ve özümsenmesi temelinde geliştirilmiştir ve uluslararası ileri düzeydedir. Başlıca 1. nesil PET veya cam şişelerin durulanması için kullanılır. Yapısı gelişmiş, performansı istikrarlı, çalışması güvenli, bakımı kolay, üretim verimliliği yüksek ve hızı sonsuz şekilde ayarlanabilir. Durulayıcı, küçük ve orta ölçekli içecek fabrikaları için ideal bir seçimdir.Şişeler konveyör ile durulayıcıya alınacak, çap plakası her şişeyi yaylı kelepçe tarafından yakalanacak şekilde döndürecek, motorun tahrik enerjisiyle yaylı kelepçeler ana eksen boyunca bir daire boyunca ilerleyecek, şişeler 180° ters çevrilecek, şişe ağızları zemine bakacak ve aynı zamanda sprey su valfi açılacak ve temiz basınçlı su şişelerin içine püskürtülecek, su akarken şişelerin içindeki kirler alınacaktır. Ardından temizlenen şişe tekrar 180° döndürülecek ve bir sonraki makine istasyonuna gönderilecektir.Tüm makine SUS304'ten yapılmıştır. Yaylı kelepçe İtalyan tasarımıdır, şişe boynu boyutu farkına göre hafifçe ayarlanabilir ve şişe boynunu koruyabilir. Ve su püskürtme sistemi Amerikandır, suyun eşit şekilde püskürtülmesini sağlar. Temizliği ve bakımı kolaydır.
Parametreler:
Durulama başlıkları:
1 adet
| Kapasite: | 0-3000BPH (her şişe durulama süresi 4s) |
| Güç: | 0.92KW |
| Boyut: | 1050*950*1700mm |
| Ağırlık: | 700KG |
| Çap 50-100mm, Yükseklik 50-350mm | |
| Denge | basınçlı dolum makinesi |
Bu dolum makinesi, yurt dışından getirilen ileri teknolojinin sindirilmesi ve özümsenmesi temelinde geliştirilmiştir ve uluslararası ileri düzeydedir. Başlıca gazlı içecekler, örneğin gazlı su, kola, köpüklü şarap, meyveli çay vb. doldurmak için kullanılır. Yapısı gelişmiş, performansı istikrarlı, çalışması güvenli, bakımı kolay, üretim verimliliği yüksek ve hızı sonsuz şekilde ayarlanabilir. Dolum makinesi, küçük ve orta ölçekli içecek fabrikaları için ideal bir seçimdir.Ana Teknolojik Veriler
![]()
Model :
DG -12
| Üretim Kapasitesi: | 1000-2000 şişe/saat |
| Şişe / standart: | Cam şişe, PET şişe, Pop-top kutu |
| Doldurma Basıncı: | 0.2-0.3Mpa |
| Doldurma Sıcaklığı | 2-6 °C |
| Güç: | 1.1kw |
| Boyut: | 1100×1050×1800 mm |
| Ağırlık : | 1000kg |
| Vidalı | kapak kapatma makinesi |
Prensip:Makine, plastik vidalı kapakların kapatılması için kullanılır, otomatik kap yükleyici ve kapatma sistemi olmak üzere 2 bölümden oluşur. İşçiler kap yükleyiciye toplu miktarda kap koyarlar, kap yükleyici kapları otomatik olarak düzenler ve kapları kap rayına ve ardından kapatma kafasına getirir. Kap yükleyici her seferinde 200'den fazla kap tutabilir, sık sık kap eklemek için uygundur. Kapatma kafası kapağı yakaladığında, şişe ağzına doğru iner ve kapatmayı tamamlar.
![]()
Kapatma kafası İtalyan manyetik tekniğiyle üretilmiştir, kapların zarar görmesini önler. Kapatma doğruluğu %99 olacaktır. Karşıt kaplar otomatik olarak silinecektir. Kapatma kafası ayrı bir parçadır. Kap değiştirmek sadece kapatma kafasını değiştirmeyi gerektirir, değiştirme ve çalıştırma kolaydır. Tüm makine SUS304'ten yapılmıştır, uzun raf ömrü vardır.
Parametreler:
Kapatma kafası:
1 adet
| Güç: | 1.1KW |
| Boyut: | 1000*850*2000mm |
| Ağırlık: | 600KG |
![]()






