1500BPH 2L Tam Otomatik Gazlı İçecek Dolum Makinesi PET Plastik Şişe Alkolsüz İçecek
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Zhangjiagang, Çin |
| Marka adı: | FILLPACK |
| Sertifika: | CE/ISO9001 |
| Model numarası: | QS-12/DG-12/FXZ-1 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 Takım |
|---|---|
| Fiyat: | 12500USD |
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kasa |
| Teslim süresi: | Mevduat Sonrası 15 İş Günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Yetenek temini: | Ayda 20 Takım |
|
Detay Bilgi |
|||
| Makine Kapasitesi: | 1500BPH | Uygulanabilir şişe: | D:90mm,Y<300mm |
|---|---|---|---|
| Şişe Malzemesi: | PET Plastik Şişe | Dolum Başlıkları: | 12 |
| Doldurma sıcaklığı: | 2-6 ℃ | Doldurma Basıncı: | 0.2-0.3Mpa |
| Dolum Doğruluğu: | ± 1 mm | Dolgu Malzemesi: | Karbonatlı içecekler |
| Vurgulamak: | Gazlı Alkolsüz İçecek Dolum kapatma Makinesi,0.3Mpa Gazlı İçecek Dolum Makinesi,1500BPH PET Gazlı İçecek Dolum Makinesi |
||
Ürün Açıklaması
1000-1500BPH 0-2L Tam Otomatik PET Plastik Şişesi Sıcak İçecek / Karbonatlı İçecek Doldurma Makinesi Hat Fabrikası
Bu doğrusal PET şişe karbonatlı içecek doldurma, PET şişe döner yıkama makinesi+dayanım basıncı PET şişe döner doldurma makinesi+1 başlı PET şişe kapağı makinesi,3 parça bağımsız makineler ve konveyör ile birbirine bağlıdırTüm makinenin tasarımı bilimsel, makul ve otomatik, görünümü güzel, işletim ve bakım uygun.
Döner şişe yıkayıcı:
Prensip: Bu yıkayıcı, yurtdışından getirilen gelişmiş teknolojiyi sindirmek ve emmek temelinde geliştirilmiştir ve uluslararası gelişmiş seviyeye sahiptir.Genellikle birinci el PET veya cam şişeler için yükselmek için kullanılırİnşaat açısından gelişmiş, performans açısından istikrarlı, operasyon açısından güvenli, bakım açısından kolay, üretim verimliliği yüksek ve hız sonsuza kadar düzenlenebilir.Çamaşır makinesi küçük ve orta büyüklükteki içecek fabrikaları için ideal bir seçimdir.Şişeler konveyörle akıtıcıya alınacak, diyalog plaka, motor enerjisiyle, her şişeyi yaylı sıkıştırıcıyla tutmak için döndürecek,Bahçeli klemler ana eksen boyunca bir daire ilerleyecektir., şişeler 180° ters çevrilir, şişe ağızları zemine dönük olur ve bu arada, püskürtme suyu değeri açık olur ve şişelerin içine temiz basınçlı su püskürtülür.Su düştüğünde, kirli iç şişeler alınacak. Sonra temizlenmiş şişe tekrar 180° döndürülecek ve bir sonraki makine istasyonuna gönderilecektir.Bahçeli sıkıştırıcı İtalyan tasarımı., şişe boynunun boyut farkına göre hafif ayarlanabilir ve şişe boynunu koruyabilir.Temizlik ve bakım kolay.
Parametreler:
Kalkan başları: 12 adet
Uygulanabilir şişe: D50-100mm,H 50-350mm
Kapasite: 0-3000BPH (her şişe için duraklama süresi 4 saniye)
Güç: 0.92KW Boyut: 1050*1050*1900mm
Ağırlık: 450KG
Doldurma kısmı:
Bu dolgu, yurtdışından getirilen gelişmiş teknolojiyi sindirmek ve emmek temelinde geliştirilmiştir ve uluslararası gelişmiş seviyeye sahiptir.Temel olarak gaz içeren içecek doldurmak için kullanılır, gazlı su, kola köpüklü şarap, meyve çayı vb. gibi. Yapımında gelişmiş, performansta istikrarlı, çalışmada güvenli, bakımında kolay, üretim verimliliğinde yüksek,Ve hız sonsuza kadar düzenlenebilir.Doldurucu, küçük ve orta ölçekli içecek fabrikaları için ideal bir seçimdir.
| Model: | DG-12 |
| Üretim kapasitesi: | 1000-2000 b/h |
| Şişe / standart: | Cam şişe, PET şişe, pop-top kutu. |
| Uygulanabilir şişe: | D90mm,H<300mm |
| Doldurma basıncı: | 0.2-0.3Mpa |
| Doldurma sıcaklığı |
2-6 °C
|
| Güç: | 1.1kw |
| Toplam Boyutlar: | 1100×1050×1800 mm |
| Ağırlık: | 1000 kg |
Kaplama parçası:
İlke:
Makine plastik vida kapağı için kaplama için kullanılır, otomatik kapak yükleyici ve kapak sistemi 2 parça içerir.Kapak yükleyicisi otomatik olarak kapakları açacak ve kapak rayında ve ardından kapak başına kapakları indirecek. Kapak yükleyicisi her seferinde 200pcs'den fazla kapak tutabilir, sık sık kapak eklemek için uygun olacaktır. Kapak başı yakalama kapağı kapatırken, şişe ağzına inecek ve kapamayı bitirecektir.Kaplama başı İtalyan manyetik tekniği ile yapılmıştır., kapakların yok edilmesini engelleyecektir. Kapaklama doğruluğu% 99 olacaktır. Karşıt kapaklar otomatik olarak silinecektir. Kapaklama başlığı ayrı bir parçadır.Değiştirme kapağı sadece başını değiştirmek gerekirTüm makine SUS304'ten yapılmış, uzun raf süresi.
Parametreler:
Kaplama başı: 1 pc
Güç: 1.1KW
Uygulanabilir şişe:D ≈ 90 mm,H < 300 mm
Boyut: 900*700*2000mm
Ağırlık: 500KG
![]()
Uygulama:
![]()






