Makine Cam Şişe Filler Ekipmanları Dolgu Yüksek Hızlı Bira, Dengeli Basınç
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin, Jiangsu Zhangjiagang |
| Marka adı: | FillPack |
| Sertifika: | CE,ISO |
| Model numarası: | BCGF24-24-8 |
| Otomatik sınıf: | PLC Dokunmatik ekranlı otomatik |
|---|---|
| Güç: | 3.5 KW |
| Tahrik tipi: | Elektrik |
| Sertifika: | CE, ISO |
| Teminat süresi: | 1 yıl |
| Koşul: | Yeni |
| Gerilim: | Özelleştirilmiş veya 380V, 50HZ, 3Faz |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 set / adet |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Battaniye bez veya ahşap durumda makine ihtiyacı olduğu |
| Teslim süresi: | 25-30 gün |
| Ödeme koşulları: | %30 T/T depozito, %70 sevkıyattan önce |
| Yetenek temini: | 30 setleri/ay |
|
Detay Bilgi |
|||
| Vurgulamak: | Bira şişeleme ekipmanları,Aerosol Dolum Makinesi |
||
|---|---|---|---|
Ürün Açıklaması
Yüksek Hızlı Bira Doldurma Makinesi Cam Şişe Doldurma Ekipmanı, Dengeli Basınç
Hızlı ayrıntı:
1Malzeme: SUS304
2Yüksek hız, sabit dolgu durumu
3.4000-5000B/H
4. Cam şişe - taç kapağı
Açıklama:
Biraları cam şişeye doldurmaya alışık. Taç kapağı, şişe yıkama, doldurma, mühürleme makinesi.
Her bira fabrikasında, bira üretim hattında yaygın olarak kullanılıyor.
Şişe yıkama parçası:
Şişe yıkama işleminde yay krampları kullanılır.
Boş şişeler taşıma rayı boyunca 180 ~ çevrilebilir.
İç ve dış yıkama için iki zaman vardır, şişe yıkama verimliliği yüksektir.
Şişe doldurma parçası:
Bira doldurma makinesi gelişmiş teknoloji ile tasarlanmıştır.
NanQing bira doldurma valfinin yüksek kalitesi, hızlı doldurma hızı ile bira doldurmak için kabul edilir.
Yüksek dolgu hassasiyeti, istikrarlı dolgu fonksiyonu, kaliteyi garanti etmek için uzun ömür.
Sıvı miktarı doğru bir şekilde kontrol edilir ve düşme ve sızma önlenir.
Şişe mühürleme kısmı:
Taç kapağı baskı sistemi, taç kapağı mühürlemesi için kullanılır.
Kapak yükleyicisi ve kapak mühürleme baskı başlığı.
Bu set makinesi otomatik kapağı kaldırıcıyla ayarlanmamış, kapağı el ile kapağı sıralayıcıya koy, sonra makine otomatik olarak sıralayacaktır.
Özellikler:
| Model | BCGF24-24-8 |
| Üretim Kapasitesi | 4000-5000 b/h (500 ml) |
| Doldurma başı | 24 |
| Çalışma prensibi | Dengeli basınç |
| Doldurma valfi | Özel bira dolgu valfi |
| Otomatik tür | Otomatik |
| Malzeme | SUS304 |
| Şişe standardı | Cam şişe - taç kapağı |
| Uygulanabilir şişe çapı | 40 -100 mm |
| Uygulanabilir şişe yüksekliği | 120-320 mm |
| Standart | PLC dokunmatik ekranı |
| Güç | 3.5 kw |
| Genel Boyutlar | 2700×2000×2400 mm |
| Ağırlık | 4000 kg |
![]()
Lütfen videoyu izlemek için çal düğmesine tıklayın






