Konveyör bağlantılı tek ünite Bira Dolgu Makinesi NANQING dolum vanaları
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin, Jiangsu Zhangjiagang |
| Marka adı: | FillPack |
| Sertifika: | CE,ISO |
| Model numarası: | BDG-12 |
| Otomatik sınıf: | Otomatik |
|---|---|
| Güç: | 1.1KW |
| Tahrik tipi: | Elektrik |
| Sertifika: | CE, ISO |
| Teminat süresi: | 1 yıl |
| Koşul: | Yeni |
| Gerilim: | Özelleştirilmiş |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 set / adet |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Battaniye bez veya ahşap durumda makine ihtiyacı olduğu |
| Teslim süresi: | 10-15days |
| Ödeme koşulları: | %30 T/T depozito, %70 sevkıyattan önce |
| Yetenek temini: | 50 Setleri/ay |
|
Detay Bilgi |
|||
| Güç: | 3kw | Ambalaj Malzemesi: | Desteklenmiyor |
|---|---|---|---|
| Boyut(l*g*y): | 1650X1180X2400MM | Dolgu Malzemesi: | bira |
| İşlev: | Dolum Makinası | Malzeme: | paslanmaz çelik 304 |
| Garanti: | 12 ay | ||
| Vurgulamak: | Şarap Dolum Ekipmanları,Bira için donatım |
||
Ürün Açıklaması
Otomatik Bira Dolum Makinesi Paslanmaz Çelik 304, 12 Kafa Dengeli Basınçlı Bira Dolum Makinesi
Hızlı Detay:
1. Kapasite: 1000-2000 Şişe/Saat
2. Otomatik Tip: Otomatikelektromanyetik regülatörlü, hızı ayarlanabilir
3.Ana Malzeme: SUS304
4. Dolum Basıncı: Dengeli Basınç
5. Cam şişe 200-1000ml için
6. 12 dolum kafalı döner, özel bira dolum valfleri
Açıklama:
Bu otomatik şişe bira dolum makinesi uluslararası ileri seviyededir. Başlıca cam şişedeki bira içeceğini doldurmak için kullanılır. Dolum şekli dengeli basınçtır. Tüm dolum valfleri yüksek hassasiyetlidir. Gıda sınıfı gereksinimlerini karşılayan yüksek kaliteli paslanmaz çelik 304 malzemeyi benimser.
Yapı olarak gelişmiş, performansı istikrarlı, çalışması güvenli, bakımı kolay, üretim verimliliği yüksek ve hız sonsuz şekilde ayarlanabilir.
Dolum makinesi küçük ve orta ölçekli içecek fabrikaları için ideal bir seçimdir.
Biranın lezzetini ve garantisini sağlamak için tam dolu şişeden vakum çekmek için vakum pompası fonksiyonu ile yapılmıştır.
Normalde, makine dış çerçeve olmadan veya müşterinin gereksinimine göre dış çerçeve ile ayarlanabilir, fiyat biraz farklıdır. Avantajı daha güvenli üretim ve daha temiz üretimdir.
Uygulamalar:
Orta veya küçük ölçekli fabrikalarda, barlarda ve benzeri yerlerde yaygın olarak kullanılır.
Özellikler:
| Model | BDG-12 |
| Üretim Kapasitesi | 1000-2000 şişe/saat (500ml) |
| Dolum Kafası | 12 |
| Çalışma Prensibi | Dengeli Basınç |
| Dolum Valfi | Özel Bira Dolum Valfi |
| Otomatik Tip | Otomatik |
| Malzeme | SUS304 |
| Şişe Standardı | Cam Şişe |
| Uygulanabilir Şişe Çapı | 60-100mm |
| Uygulanabilir Şişe Yüksekliği | 160-320mm |
| Standart | Elektromanyetik Hız Düzenlemesi |
| Güç | 1.1kw |
| Genel Boyutlar | 1000×900×1800 mm |
| Ağırlık | 550kg |
![]()
videoyu izlemek için lütfen oynat düğmesine tıklayın





