Endüstriyel 6 Başkanları Taç Kapatma Makinası Şişe Crown Cap Sızdırmazlık Ekipmanları Şişe
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin, Jiangsu Zhangjiagang |
| Marka adı: | FillPack |
| Sertifika: | CE,ISO |
| Model numarası: | YG-6 |
| Otomatik sınıf: | Otomatik |
|---|---|
| Güç: | 0.75Kw |
| Tahrik tipi: | Elektrik |
| Sertifika: | CE, ISO |
| Teminat süresi: | 1 yıl |
| Koşul: | Yeni |
| Gerilim: | Özelleştirilmiş |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 set / adet |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Battaniye bez veya ahşap durumda makine ihtiyacı olduğu |
| Teslim süresi: | 20-25days |
| Ödeme koşulları: | %30 T/T depozito, %70 sevkıyattan önce |
| Yetenek temini: | 50 Setleri/ay |
|
Detay Bilgi |
|||
| Vurgulamak: | Bira şişeleme ekipmanları,Aerosol Dolum Makinesi |
||
|---|---|---|---|
Ürün Açıklaması
Endüstriyel 6 Kafalı Şişe Taç Kapak Kapatma Makinesi, Taç Kapak Şişe Mühürleme Ekipmanı
Hızlı Detay:
1. Kapasite: 2000 Şişe/Saat
2. Otomatik Tip: Otomatik hız sabit veya müşteri ihtiyacına göre ayarlanabilir
3. Ana Malzeme: SUS304
4. Kapatma Kafası: 6 kafalı
5. Cam şişe taç kapağı için 200-1000ml
6. Kapağı üflemek için hava sağlamak üzere basınçlı havaya ihtiyaç duyar
Açıklama:
Otomatik taç kapak kapatma makinesi cam şişeleri taç kapakla, pres kapakla kapatmak için tasarlanmıştır.
Tekli mühürleme kafası ile tasarlanmıştır. Kap ayırıcı, kap yükleyici ve kap presleme mühürleme otomatik işlevlerine sahiptir.
Makine tam otomatiktir. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik 304 malzeme kullanır, gıda sınıfı gereksinimlerini karşılar. Performansı mükemmel, çalışması güvenilir ve bakımı kolaydır.
Tek başına veya üretim hattına bağlanarak kullanılabilir. Bu nedenle süt, meyve suyu, şarap, içecek, ilaç kimyasalları, reaktif, pestisit vb. çeşitli ürünlerin otomatik paketleme hatlarında yaygın olarak kullanılır. En ideal otomatik mühürleme ekipmanlarından biridir.
Çalışma Süreci:
Makineyi iyice kontrol ettikten sonra, şişe kapaklarını kap ayırıcıya dökün, anahtarı açın, makine başlayacak ve kap ayırıcı kapları normal düzende kap yükleyiciye ayırmak için çalışacaktır, titreşim fonksiyonu aracılığıyla kaplar kap yükleyiciye düşecektir.
Zincir konveyör aracılığıyla şişeler şişe kapatma makinesine geldiğinde, elektromanyetik indüksiyon sensörü şişeyi algılar, kap yükleyiciye kapağı şişeye düşürmesi için sinyal verir, kam ve mühürleme tekerleği aracılığıyla mühürleme kafası şişe kapağını preslemek için aşağı iner, bir kutu tamamlanacak ve zincir konveyör aracılığıyla dışarı çıkacaktır.
Ana Bileşenler:
Makine şanzıman sistemi: motor, ana tekerlek, sonsuz dişli, sınırlı kam
Kap kapatma sistemi: Kap ayırıcı ve yükleyici, mühürleme tekerleği, kap presleme kafası, sıkıştırma yayları.
Makine çerçevesi, elektrik kontrol sistemi, anahtar, konveyör sistemi
Özellikler:
| Model | YG-6 |
| Üretim Kapasitesi | 1000-2000 Şişe/Saat |
| Kapatma Kafası | 6 kafa |
| Malzeme | SUS304 |
| Şişe Çapı | 35-100mm |
| Şişe Yüksekliği | 60-320mm |
| Güç | 0.75kw |
| Genel Boyutlar | 1000*800*1850mm |
| Ağırlık | 400kg |
![]()
videoyu izlemek için lütfen oynat düğmesine tıklayın





