SUS304 Su Arıtma Sistemi, Otomatik İçme Suyu Arıtma Sistemleri
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin, Jiangsu Zhangjiagang |
| Marka adı: | FillPack |
| Sertifika: | CE,ISO |
| Model numarası: | Ro-3000 |
| Sertifika: | CE, ISO |
|---|---|
| Gerilim: | Özelleştirilmiş |
| Tahrik tipi: | Elektrik |
| Koşul: | Yeni |
| Teminat süresi: | 1 yıl |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 set / adet |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Battaniye bez veya ahşap durumda makine ihtiyacı olduğu |
| Teslim süresi: | 20-25 gün |
| Ödeme koşulları: | %30 T/T depozito, %70 sevkıyattan önce |
| Yetenek temini: | 50 Setleri/ay |
|
Detay Bilgi |
|||
| Vurgulamak: | Su RO Sistemi,Ro Su arıtma makinesi |
||
|---|---|---|---|
Ürün Açıklaması
SUS304 Su Arıtma Sistemi, Otomatik İçme Suyu Temizleme Sistemleri
Hızlı ayrıntı:
1Kapasite: 3000L/H
2Saf içme suyu için.
3Ana malzeme: SUS304
4Ters osmose sistemi uygulanıyor.
Açıklama:
Bu içme suyu arıtma sistemi, ham suyu normal su hattında iyi kaliteli içme suyuna arıtmak için tüm makineleri içerir.
Ana parçalar:
Çiğ su tankı, su pompası, kuvars kum filtre, aktif karbon filtre, hassas filtre, Ro sistemi, ozon sterilizatörü/UV sterilizatörü, saf su tankı, bağlantı borusu ve valfler.
RO sistemi daha önemlidir, RO zarı tüm RO'nun kilit parçasıdır, sistemin işe yarayacağına karar verecektir.Organik madde ve mikroorganizma vb..
Su arıtma sırasında RO cihazında faz değişikliği oluşmayacak.
Tüm SUS304 raf, otomasyon parçası AC kontakör kontrolü uygulayın, akış ölçerini, basınç ölçerini ve otomatik akış elektrik manyetik valfini uygulayın.
Koruma cihazı:Su girişinden önce ve su akışından sonra düşük basınçlı ve yüksek basınçlı koruma anahtarı ayarlanır.Sistem basınç altında çalışmasını önlemek için çok fazla boşaltma basıncı olduğunda güçlendirici pompa kesmek durumunu aşan.
Otomatik bir sistemdir, ara kilitleme otomatik model altında uygulanır. Ön işleme otomatik olarak kontrol edilir, orijinal pompa ve RO birimi entegre kontrol kullanmaktadır.Kontrol paneli sistem izleme ve parametre ayarlama üzerinde çalışacak- Araçlar ve ölçüm cihazları parametreleri göstermek için ayarlanmıştır.
Uygulamalar:
1. Makine, ana olarak nehir suyu, kuyu suyu, pınar suyu, göl suyu ve şehir suyunu ev kullanımı, fabrika kullanımı veya şişelere, fıçılara,Pazarda satmak için diğer konteynerler.
2Suspende katı maddeleri, bakteri, organik madde ve mikroorganizmaları, plastik parçacıklarını, mikroorganizmaları, kloru, tadı, bazı ağır metal iyonlarını ve benzeri şeyleri çıkarmak için kullanılır.
3- Kolay işleme ve iyi içme suyu kalitesi.
Özellikler:
| Model | RO-3000 |
| Akış Hızı | ≥6m3/h (25°C) |
| Geri kazanım oranı | % 50 |
| Tasarım basıncı | 0.2-1.0Mpa |
| Operasyon | Otomatik kontrol, otomatik akıntı |
| Membran malzemesi | RO zarı |
| Membran qty | 4PCS OF 8040 |
| Güç | 3.15kw |
| Boyut | 2200*800*1600mm |
| Ağırlık | 350 kg |
Daha fazla ayrıntı için lütfen benimle temasa geçin.
Rekabet avantajı:
1. Makinayız iyi kalite ve fiyat ile, ihtiyacınız olursa makineyi sizin için özelleştirebiliriz.
2Şirketimiz 15 yıldan fazla bir süredir kurulmuştur, her türlü içecek üretim makinesinde profesyonel bir üreticiyiz.
3ISO, CE ve benzeri sertifikalarımız var.
4Şirket makinelerimiz her yıl yurtdışındaki birçok ülkeye ihraç edilir.
5Yeni ekipman sipariş etmenize ve yeni bir şirket kurmanıza yardımcı olmak için ücretsiz teknik destek ve danışmanlık sunabiliriz.
6Sipariş ettiğiniz makine için bir yıllık garanti sunabiliriz.
7Makine komisyon ve talimat için ülkenize teknisyen gönderebilirsiniz.
8. Soruşturmanız 24 saat içinde yanıtlanacak, rahatınıza göre benimle iletişime geçmenize hoş geldiniz, herhangi bir sorunuz varsa lütfen benimle iletişime geçin.
![]()
Lütfen videoyu izlemek için çal düğmesine tıklayın





