2 1 Otomatik Hat Gazlı Can Filler Ve Sealer Makinası İçecek Dolum Can
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin, Jiangsu Zhangjiagang |
| Marka adı: | FillPack |
| Sertifika: | CE,ISO |
| Model numarası: | YDGF18-4 |
| Dolum kafaları: | 18 |
|---|---|
| Sızdırmazlık başlıkları: | 4 |
| Dolgu malzemesi: | Gazlı içecek |
| Uygulanabilir kutu: | Alüminyum kutu veya PET can |
| Otomatik kontrol: | PLC dokunmatik ekran |
| Makina tipi: | 2 1 doldurma ve mühürleme makinede |
| Güç: | 5.5Kw |
| Tahrik tipi: | Elektrik |
| Garanti süresi: | CE, ISO |
| Koşul: | Yeni |
| Gerilim: | 380V, 3PHASE, 50HZ |
| sonrası servis: | Yurtdışı mevcut Mühendisi |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 set / adet |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Battaniye bez veya ahşap durumda makine ihtiyacı olduğu |
| Teslim süresi: | 20-25 gün |
| Ödeme koşulları: | %30 T/T depozito, %70 sevkıyattan önce. |
| Yetenek temini: | 50 Setleri/ay |
|
Detay Bilgi |
|||
| Vurgulamak: | şişeleme dolum makinası,aerosol dolum makinesi olabilir |
||
|---|---|---|---|
Ürün Açıklaması
Otomatik 2'de 1 kutu doldurma hattı karbonatlı içecek kutu doldurma ve mühürleme makinesi
Hızlı ayrıntı:
1Kapasite: 5000 kutu/saat
2Doldurma basıncı: Dengeli basınç
3Dolu doldurma ve mühürleme 2'de 1 makine, 18 doldurma başlığı ve 4 mühürleme başlığı ile
4Ana malzeme: SUS304
5Otomatik PLC dokunmatik ekran, hız ayarlanabilir
6. içinGazlı içecekPET kutu veya alüminyum kutu içinde
Açıklama:
Konserve doldurma hattı, yumuşak su, koka kola, karbonatlı içecek, alüminyum kutu veya PET kutularındaki bira üretiminde kullanılır. Doldurma ve mühürleme parçaları tek bir makineye entegre edilmiştir.
Makine farklı kutu hacimine uygundur, aynı kutu çapı farklı kutu yüksekliği ile, parçaları değiştirebilir.
Tasarımda en gelişmiş teknoloji kullanılmıştır. Doldurma hızlıdır, sıvı miktarı doğru bir şekilde kontrol edilir ve düşme ve sızma önlenir.
Tüm makine, insan-makine arayüzü olarak dokunmatik ekranla PLC tarafından kontrol edilir, otomatik olarak çalışır, hız ayarlanabilir.Saklama tankındaki içecek miktarı otomatik olarak kontrol edilebilir. Doldurma ve dikişleme otomatik olarak durur. kutular yanlış sıkıştırıldığında veya kutular mevcut olmadığında, makine otomatik olarak durulabilir.
Frekans değiştirme teknolojisi, çalışma hızını uykusuz bir şekilde ayarlamak için kullanılır.
Özellikler:
| Model | YDGF18-4 |
| Kapasite | 5000 kutu/saat ((500 ml) |
| Doldurma başı | 18 |
| Dikiş başı | 4 |
| Doldurma basıncı | Dengeli basınç |
| Doldurma valfi | Yüksek kaliteli özel bira dolgu valfi |
| Malzeme | SUS304 |
| Yazabiliyor | Alüminyum kutu |
| Konserve boyutu | 330ml, 500ml aynı kutu çapı |
| Taşıyıcı | 2m konserve besleme taşıyıcı ve 4m konserve çıkış taşıyıcı içerir |
| Dolgu hassasiyeti | <+5MM |
| Hava basıncı | 0.5Mpa |
| Hava tüketimi | 0.5m3/dakikada |
| Güç | 5.5 kw |
| Boyut ((L*W*H) | 2000*1800*1900 mm |
| Ağırlık | 3000 kg |





