Meşrubat Alüminyum Can Dolum Makinesi, Ticari donatım Sızdırmazlık Can
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Zhangjiagang şehir, Jiangsu Province, Çin |
| Marka adı: | FillPack |
| Sertifika: | CE,ISO |
| Model numarası: | FXZ-1 |
| Uygulama: | Yiyecek ve içecek üretim hattı |
|---|---|
| Uygulanabilir kutu: | Alüminyum kutu veya PET karbonatlı içki ile can |
| Yıkama malzemesi: | 1 baş |
| Güç: | 0,75 KW |
| Malzeme: | SUS304 |
| Tahrik tipi: | Elektrik |
| Durum Devlet: | Yeni |
| Hizmet: | Deniz aşırı hizmeti için kullanılabilir Engineer |
| Garanti süresi: | 1 yıl |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 set / adet |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Battaniye bez veya tahta sandık pacakge |
| Teslim süresi: | 15-20 gün |
| Ödeme koşulları: | %30 T/T depozito, %70 sevkıyattan önce |
| Yetenek temini: | 50 Setleri/ay |
|
Detay Bilgi |
|||
| Vurgulamak: | şişeleme dolum makinası,Su şişeleme tesisi |
||
|---|---|---|---|
Ürün Açıklaması
Gazlı İçecek Alüminyum Kutu Dolum Makinesi, Ticari Kutu Kapama Ekipmanı
Hızlı Detay:
1. Kapasite: 1000-2000 Kutu/Saat
2. Sıvı içecek veya yiyecek veya katı içeren alüminyum kutu veya PET kutu kapatmak için
3. Hızı ayarlanabilir otomatik
4. Ana malzeme: SUS304
5. Otomatik kap yükleyici ve 1 kapama başlığı ile
6. Tek bir makine, farklı kutu yüksekliklerinde aynı kutu çapı için uygundur
Açıklama:
Gazlı içecek kutusu dolum hattı - alüminyum kutu kapatıcı, 1 kapama başlığına sahiptir, teneke kutu, alüminyum kutu, PET kutu gibi çeşitli kutuları kapatmak için uygundur. Performansı mükemmel, çalışması güvenilir ve bakımı kolaydır. Makine tam otomatiktir ve hızı ayarlanabilir. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik 304 malzeme kullanır, gıda sınıfı gereksinimlerini karşılar. Bu nedenle, çeşitli süt, meyve suyu, şarap, içecek, ilaç kimyasalları, reaktif, pestisit vb. için otomatik paketleme hatlarında yaygın olarak kullanılır. En ideal otomatik kapama ekipmanlarından biridir.
Kutu olduğunda kapağın düşmesi, kutu olmadığında kapağın düşmemesi işlevine sahiptir. Ayrıca, kutu varken kapak olmaması, kutu ve kapak olmaması, besleme ve çıkışta sıkışan kutu gibi arızalar için otomatik makine durdurma cihazı ile donatılmıştır.
Çalışma süreci:
Zincir konveyör aracılığıyla kutu kapatıcıya gelen tam dolu kutular, elektromanyetik indüksiyon sensörü kutuyu algıladığında, kap yükleyiciye kutuya kapak düşürmesi için sinyal verir, kam ve kapama tekerleği aracılığıyla bir kutu tamamlanacak ve zincir konveyör aracılığıyla dışarı çıkacaktır.
Bileşenler:
Makine şanzıman sistemi: motor, ana tekerlek, sonsuz dişli, sınırlı kam
Kapak kapama sistemi: kapama tekerleği, kapak presleme başlığı, sıkıştırma yayları.
Makine gövdesi, elektrik kontrol sistemi, bir hız regülatörü motoru, işletim paneli.
Özellikler:
| Model | FXZ-1 |
| Üretim Kapasitesi | 1000-2000 Kutu/S |
| Kapama başlığı | 1 başlık |
| Malzeme | SUS304 |
| Kutu çapı | 35-150 mm |
| Kutu yüksekliği | 50-180mm |
| Güç | 0.75kw |
| Genel Boyutlar | 1050x850x1800mm |
| Ağırlık | 400kg |
Daha fazla bilgi için lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin, hilary.
![]()
Lütfen videoyu izlemek için oynat düğmesine tıklayın





