Yüksek Hızlı İçecek Suyu, Otomatik Can Kapama Cihazları Dolum Makinası Can
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin, Jiangsu Zhangjiagang |
| Marka adı: | FillPack |
| Sertifika: | CE,ISO |
| Model numarası: | YLGF12-4 |
| Dolum kafaları: | 12 |
|---|---|
| Sızdırmazlık başlıkları: | 4 |
| Dolgu malzemesi: | Suyu içmek, süt içmek, gazsız içecek |
| Uygulanabilir kutu: | Çap 40-120mm ile Teneke kutu |
| Otomatik kontrol: | PLC dokunmatik ekran |
| Makina tipi: | 2 1 doldurma ve mühürleme makinede |
| Güç: | 2.2kW |
| Tahrik tipi: | Elektrik |
| Garanti süresi: | CE, ISO |
| Koşul: | Yeni |
| Gerilim: | 380V, 3PHASE, 50HZ |
| sonrası servis: | Yurtdışı mevcut Mühendisi |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 set / adet |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Battaniye bez veya ahşap durumda makine ihtiyacı olduğu |
| Teslim süresi: | 20-25 gün |
| Ödeme koşulları: | %30 T/T depozito, %70 sevkıyattan önce. |
| Yetenek temini: | 50 Setleri/ay |
|
Detay Bilgi |
|||
| Vurgulamak: | aerosol kutu dolum makinası,Su şişeleme tesisi |
||
|---|---|---|---|
Ürün Açıklaması
Yüksek Hızlı İçecek Meyve Suyu Doldurma Makinesi, Otomatik Doldurma Ekipmanı
Hızlı ayrıntı:
1Kapasite: 3000-4000 Konserve/Saat
2.Teneke kutu meyve suyu içeceği, süt içeceği, gazlı olmayan içeceği için
32'de 1 kutu doldurma ve mühürleme makinesi, 12 doldurma başlığı ve 4 mühürleme başlığı ile
4Ana malzeme: SUS304
5Otomatik PLC dokunmatik ekran, hız ayarlanabilir
Açıklama:
2 in 1 meyve suyu doldurma hattı, yurtdışından getirilen gelişmiş teknolojiyi sindirmek ve emmek temelinde geliştirilmiştir ve uluslararası gelişmiş seviyeye sahiptir.Temel olarak teneke kutularda gaz içermeyen içecek doldurmak için kullanılır, su, meyve suyu, süt, çay ve benzeri. doldurma yolu normal basınçtır. otomatik PLC dokunmatik ekran kontrol sistemini benimser,Ve hız, müşteri gereksinimleri çerçevesinde sonsuza kadar düzenlenebilir.. 12 dolgu başı ve 4 mühürleme başı ile ayarlanmıştır. Dolgu valfları meyve suyu ve pulp doldurmak için özel olarak kabul edilir. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik 304 malzemesini kabul eder,Gıda sınıfı gereksinimlerini karşılarTam otomatik ve gelişmiş bir yapıdır, performansında istikrarlıdır, çalışmada güvenlidir, bakımında kolaydır, üretim verimliliği yüksektir.Doldurucu, küçük ve orta büyüklükteki içecek fabrikaları için ideal bir seçimdir..
Çalışma süreci:
Güç ve meyve suyu kaynağından geçtikten sonra, ana makineyi çalıştırmak için dokunmatik ekrana dokunun, yıkadıktan sonra kutular zincir taşıyıcıdan kutu doldurucu ve mühürleyiciye gelir,Doldurma pozisyonuna bakabilirken, rotary cam içine koşuyor ve cam tarafından doldurma ağzına yönlendiriliyor, doldurma valfi kutuya giriyor, sonra doldurma makinesi makineyi meyve suyu ve pulpu doldurmaya yönlendiriyor.Bir yuvarlak çevirdikten sonra ve doldurma suyu bir seviyeye ulaşır, konserveler cam düşerek aşağı iner ve çıkış tekerleği üzerinden çıkar, sonunda onlar mühürleme için zincirli taşıyıcı ile konserve mühürleyici ulaştırılacak, meyve suyu pulp içerir,Bu yüzden bir karıştırma fonksiyonu eklemek olacak doldurma sıvı tankı üzerinde motor ile yukarı sürüş, aynı miktarda meyve suyu ve pulpa elde etmek için.
Bileşenler:
Makine çerçevesi, makine tabanı, mühürleyici kapı, dolgu hidrolik silindir, elektrik manyetik hız kontrol sistemi, sıvı boru, bir hız düzenleyici motor, bir sıvı pompası,Bir set besleyebilir ve çıkış tekerleği, bir set taşıyıcı ray ve zincir taşıyıcı, 18 parça dolgu valfi.
Özellikler:
| Model | YLGF12-4 |
| Kapasite | 3000-4000 Konserve/saat |
| Doldurma yolu | Normal basınç |
| Malzeme | SUS304 |
| Doldurma başlıkları | 12 baş |
| Kaplama başı | 4 baş |
| Kavanoz boynu | 40-120 mm |
| Kavanoz yüksekliği | 60 mm - 180 mm |
| Motor gücü | 2.2 KW |
| Boyut | L1600*W1400*H2000mm |
| Ağırlık | 2200kg |





