12 Başlıklı Lineer Döner Kutu Dolum Makinesi, düğme kontrolü
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Zhangjiagang şehir, Jiangsu Province, Çin |
| Marka adı: | FillPack |
| Sertifika: | CE, ISO |
| Model numarası: | CYG - 12 |
| Uygulama: | Yiyecek ve içecek üretim hattı |
|---|---|
| Uygulanabilir kutu: | Meyve suyu, süt, çay olmayan gazlı içecek |
| Yıkama malzemesi: | Normal basınç |
| Güç: | 1,5 KW |
| Malzeme: | SUS304 |
| Tahrik tipi: | Elektrik |
| Durum Devlet: | Yeni |
| Hizmet: | Deniz aşırı hizmeti için kullanılabilir Engineer |
| Garanti süresi: | 1 yıl |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 set / adet |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Battaniye bez veya tahta sandık pacakge |
| Teslim süresi: | 15-20 gün |
| Ödeme koşulları: | %30 T/T depozito, %70 sevkıyattan önce |
| Yetenek temini: | 50 Setleri/ay |
|
Detay Bilgi |
|||
| Otomatik tip: | Elektromanyetik hız regülatörlü otomatik | Yükseklik yapabilir: | 60mm-180mm |
|---|---|---|---|
| Boyun olabilir: | 40-120mm | Modeli: | CYG-12 |
| Kapasite: | 1000-2000 Kutu/Saat | Motor gücü: | %100 Test Edildi |
| Vurgulamak: | şişeleme dolum makinası,aerosol dolum makinesi olabilir |
||
Ürün Açıklaması
Meyve Suyu / Süt / Çay İçeceği için 12 Kafalı Lineer Döner Kutu Dolum Makinesi
Hızlı Detay:
1. Meyve suyu, süt, çay gazsız içecekleri teneke kutuya doldurmak için
2. Kapasite: 1000-2000 Kutu / Saat ayarlanabilir
3. Hızı ayarlanabilir otomatik
3. Ana malzeme: SUS304
4. Doldurma basıncı: Normal basınç
5. Doldurma tipi: 1000-2000 Kutu / Saat ayarlanabilir, üretim hattı için kutu yıkama makinesi, kutu kapatma makinesi ile bağlanır.
6. Bir makine, herhangi bir kutu değiştirme parçası olmadan aynı şişe çapı farklı kutu yüksekliği için uygundur.
Farklı kutu çapı varsa, makineleri paylaşmak için ekstra değiştirme parçaları ile ayarlanması gerekir.
Açıklama:
Bu meyve suyu teneke kutu doldurma makinesi, yurt dışından ithal edilen ileri teknolojinin sindirilmesi ve emilmesi temelinde geliştirilmiştir ve uluslararası ileri seviyededir. Başta su, meyve suyu, süt, çay gibi gaz içermeyen içeceklerin teneke kutulara doldurulması için kullanılır. Doldurma şekli normal basınçtır. Elektromanyetik hız kontrol sistemini benimser ve hız, kapsam dahilinde müşteri gereksinimlerine göre sonsuz olarak ayarlanabilir. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik 304 malzemeyi benimser, gıda sınıfı gereksinimlerini karşılar. Tam otomatik ve gelişmiş yapıda, performansı istikrarlı, kullanımı güvenli, bakımı kolay, üretim verimliliği yüksek. Dolum makinesi, küçük ve orta ölçekli içecek fabrikaları için ideal bir seçimdir.
Çalışma süreci:
Zincir konveyör ve kutu doldurma makinesi anahtarını açtıktan sonra, yıkama sonrası kutular zincir konveyör aracılığıyla kutu doldurucuya gelir, kutu doldurma pozisyonuna geldiğinde, döner kam içine girer ve kam tarafından doldurma ağzına kaldırılır, doldurma valfi kutuya girer, ardından doldurma makinesi kutuyu indükler ve meyve suyunu doldurur. Bir tur döndükten ve meyve suyu seviyesi ulaştıktan sonra, kutular kam düşüşü ile aşağı iner ve çıkış tekerleği aracılığıyla dışarı çıkar, son olarak zincir konveyör ile kutu kapatma makinesine taşınır.
Bileşenler:
Makine çerçevesi, makine tabanı, sızdırmazlık kapısı, doldurma hidrolik silindiri, elektromanyetik hız kontrol sistemi, sıvı borusu, bir hız regülatörü motoru, bir sıvı pompası, bir set kutu besleme ve çıkış tekerleği, bir set konveyör rayı ve zincir konveyör, 18 adet doldurma valfi
Özellikler:
| Model | CYG-12 |
| Kapasite | 1000-2000 Kutu/S |
| Doldurma şekli | Normal basınç |
| Malzeme | SUS304 |
| Doldurma kafaları | 12 kafalı |
| Otomatik tip | Elektromanyetik hız regülatörlü otomatik |
| Kutu boynu | 40-120mm |
| Kutu yüksekliği | 60mm-180mm |
| Motor gücü | 1.5KW |
| Boyut | U1300*G1100*Y1800mm |
| Ağırlık | 450kg |
Daha fazla ayrıntı için lütfen benimle, hilary ile iletişime geçmekten çekinmeyin.
![]()
lütfen videoyu izlemek için oynat düğmesine tıklayın





