10L El Presleme Manuel Dolum Makinesi 5.5KW Kantitatif Sıvı Dolum
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Zhangjiagang, Çin |
| Marka adı: | FillPack |
| Sertifika: | CE / ISO9001 |
| Model numarası: | SYG-1 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 takım |
|---|---|
| Fiyat: | 100-120USD/set |
| Ambalaj bilgileri: | deniz layık ambalaj |
| Teslim süresi: | Mevduat Sonrası 5 İş Günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,,MoneyGram |
| Yetenek temini: | Ayda 100 Takım |
|
Detay Bilgi |
|||
| Modeli: | SYG-1 | Paketleme hızı:: | 20-30blt/dak |
|---|---|---|---|
| Doldurma Aralığı:: | 5-50ml | Toplam Güç:: | 5.5KW |
| Hazne Kapasitesi: | 10L | Dolum Doğruluğu: | ± 1 mm |
| Vurgulamak: | 10L Kantitatif Manuel Dolum Makinesi,El Presleme Sıvı Kapsül Dolum Makinesi,5.5KW Manuel Şişe Dolum Makinesi |
||
Ürün Açıklaması
Açıklamalar:
Ekipman, sıvıları, macunları ve diğer malzemeleri niceliksel olarak doldurabilir. Başta içecek, günlük kimyasallar, pestisitler, ilaç ve özel sektörlerdeki ürünlerin doldurulması için uygundur. Aynı zamanda, bu ekipmanda kullanılan döner valf aşınmaya dayanıklı, aside dayanıklı ve yüksek sıcaklığa dayanıklıdır. PTFE malzemesi temizlik sırasında rastgele vurulmamalı veya çarpılmamalıdır.
Prensip:
Makine, el presleme çalışma prensibini benimser, basit kullanım, yüksek doldurma hassasiyeti, belirli bir konsantrasyondaki malzemeler için ideal doldurma ekipmanıdır.
Özellikler:
1. Makine basit ve makul bir yapıya, yüksek doldurma hassasiyetine sahiptir, kullanımı kolaydır.
2. Yüksek viskoziteli sıvı ve çığ doldurmak için ideal bir ekipmandır.
3. Makinenin sıvı ile temas eden malzemeleri paslanmaz çelikten yapılmıştır. GMP standardına uygundur.
4. Doldurma hızını serbestçe ayarlayabilen regülatör kolu ile donatılmıştır, doldurma hassasiyeti yüksektir.
5. Makine damlatmaz, çekmeyi önler.
Parametreler:
| Çalışma modu | El presleme |
| Doldurma hızı | 20-30 şişe/dak |
| Doldurma aralığı | 5-50ml |
| Nozül çapı | 4mm/8mm |
| Doldurma doğruluğu | ±1mm |
| Hazne kapasitesi | 10L |
| Boyutlar (U×G×Y) | 270×270×700mm |
| Toplam ağırlık | 12kg |
![]()






