Saf İçme PET Şişe Suyu 3 In 1 Monoblok Üretim Ekipmanları / Tesis / Makine / Sistem / Hat
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Zhangjiagang, Çin |
| Marka adı: | FillPack |
| Sertifika: | CE / ISO9001 - 2008 |
| Model numarası: | QS-12 CG-12 FXZ-1 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 Set |
|---|---|
| Fiyat: | 20000-40000USD |
| Ambalaj bilgileri: | Ahşap Kutu Paketi |
| Teslim süresi: | 30 Çalışma Günleri sonra Mevduat |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,,MoneyGram |
| Yetenek temini: | Ay başına 15 Set |
|
Detay Bilgi |
|||
| Hizmet: | Teknisyen yurtdışında mevcut | Kapasite: | 1500-2000 BPH |
|---|---|---|---|
| Dolum Makinası: | 12 Kafa | İsim: | 12-12-1 lineer tip küçük su dolum makinası |
| Durum: | Yeni | Boyut(l*g*y): | 2100*1750*2100mm |
| Vurgulamak: | su şişeleme ekipmanları,sıvı dolum ekipmanları |
||
Ürün Açıklaması
Ürün Tanımı
Üretim hattı, QS otomatik yıkama makinesi, CG normal basınç dolgu makinesi, FXZ otomatik kaplama makinesi, SSJ taşıyıcı sistemi vb.Doldurma ve mühürleme yüksek kaliteli paslanmaz malzemeden yapılır, gelişmiş teknolojinin, tamamlanmış sistemin, güvenilir performansın, kolay çalışmanın vb. özellikleriyle.
Kapasite karakteri
Bu, şişe modelini değiştirmeyi daha uygun,hızlı ve kolaylaştırır. Ana makine gelişmiş PLC kontrol teknolojisini benimser. Ana elektrik elemanları uluslararası ünlü ürünleri benimser.
| Türü | CGZ12-12-1 | CGZ18-18-6 | CGZ24-24-8 | CGZ32-32-8 |
| Yıkama kafaları | 12 | 18 | 24 | 32 |
| Doldurma başlıkları | 12 | 18 | 24 | 32 |
| Kaplama başlıkları | 1 | 6 | 8 | 8 |
|
Kapasite 500 ml bazda |
1000-2000 bph | 1500-4000 bph | 2000-5000 bph | 3000-8000 bph |
Yıkama kısmı
Yıkama mahcine, esas olarak PVC, PET, vb. L tipi plastik şişeleri yıkamak için kullanılır; aynı zamanda tek kullanımlık cam şişeleri yıkamak için de kullanılabilir.Makine sürekli otomatik işleme tamamlayabilir: yuvarlanan şişe, döndürülen şişe, yıkama şişesi, damlatma suyu. Tüm süreçler iki aşamayı içerir, yıkama ve damlatma.ve diğer sıvı dolgu üretim hattı.
|
Parametreler:
|
|
| Yükselen başlar | 12 adet |
| Kapasite | 0-3000BPH (her şişeyi akıtma süresi 4s) |
| Güç | 0.92KW |
|
Boyut
|
1050*950*1700mm |
| Ağırlık | 700KG |
| Uygulanabilir şişe | D50-100mm,H 50-350mm |
Doldurma kısmı
Doldurma makinesi şarap, meyve suyu vb. karbonatlı olmayan içecekleri doldurmak için, sirke, süt vb. doldurmak için de kullanılabilir..
|
Parametreler:
|
|
| Doldurma başlıkları | 12 adet |
| Güç |
1.1KW
|
| Boyut | 1100*1050*1850mm |
| Ağırlık | 800KG |
Kaplama parçası
Kaplama makinesi farklı çeşit şişeleri kapatabilir, güvenilir, kullanımı kolay ve bakımı kolaydır. Şarap, gıda, içecek, ilaç, kimyasal, rejan,Pesticide ve otomatik ambalajlama vb.En popüler döner vida otomatik katlama kapağıdır.
| Parametreler: | |
|
Kaplama başı
|
% 1 |
| Güç |
1.1KW
|
| Boyut | 1000*850*2000mm |
| Ağırlık | 600KG |
0-2L şişe ve 3-10L şişe için 3'te 1 yıkama-doldurma-kaplama makinemiz var.
Ayrıca 0-2L şişe ve 3-10L şişe için doğrusal tip yıkama-doldurma-kaplama makinemiz var.
Doğrusal tip kapasitesi 3'te 1'den daha hızlı değil ve zemin alanı biraz daha büyük, ama fiyatı 3'te 1'den daha ucuzdur.
|
Yıkama-doldurma-kaplama makinelerimiz (3-in-1 ve doğrusal tip)
|
||||||
| 3in1 ((0-2L şişe) | Kapasite (saat başına bir şişe) | 3in1 ((3-10L şişe) | Kapasite | Doğrusal tip | Kapasite | |
| CGF8-8-3 | 2000-3000BPH | CGF8-8-3B | 0-1000 | CGF4-4-1 | 500BPH | |
| CGF12-12-4 | 3000-4000BPH | CGF12-12-4B | 0-1500 | CGF6-6-1 | 750BPH | |
| CGF18-18-6 | 6000-7000BPH | CGF18-18-6B | 0-2500 | CGF8-8-1 | 1000BPH | |
| CGF24-24-8 | 11000-12000BPH | CGF24-24-8B | 0-3500 | CGF10-10-1 | 1500 BPH | |
| CGF32-32-10 | 14000-15000BPH | CGF32-32-10B | 0-5000 | CGF12-12-1 | 2000BPH | |
| CGF40-40-10 | 19000-20000BPH | |||||
| CGF50-50-12 | 23000-24000BPH | |||||
|
İhtiyacınız varsa daha fazla kapasite, biz de sizin için özelleştirebilirsiniz. Lütfen onları web sitemizde kontrol edin veya doğrudan satış danışmanı ile iletişime geçin. Lütfen bizimle iletişime geçin iletişim bilgilerini bulun.
|
||||||
![]()






