Yarı Otomatik Kutu Kapama Karton Şişe Paketleme Makinesi
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin, Jiangsu Zhangjiagang |
| Marka adı: | FillPack |
| Sertifika: | CE. ISO9001 |
| Model numarası: | YF-5050 |
| Koşul: | Yeni |
|---|
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 set / adet |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Deniz paket layık |
| Teslim süresi: | 30 gün mevduat aldıktan sonra |
| Ödeme koşulları: | TT / LC / |
| Yetenek temini: | 1 set / ay |
|
Detay Bilgi |
|||
| Otomasyon: | Yarı otomatik | Başvuru: | Karton kutu sızdırmazlık |
|---|---|---|---|
| Kapasite: | 30kutu/dak | Avantaj: | Düşük kayıp, düşük gürültü |
| Boyut: | 1840X1000X1500mm | Weigth: | 240kg |
| Vurgulamak: | Sterilizatör Sistemi,Shrink Ambalaj Makinesi |
||
Ürün Açıklaması
Endüstriyel karton şişe paketleme makinesi, yarı otomatik kutu mühürleme makinesi
Hızlı ayrıntı:
1Kapasite: 30 kutu / dakika
2Otomatik: Yarım otomatik
3Paket tipi: Karton kutu
4Düşük kayıp, düşük gürültü
Açıklama:
Ev elektrikli cihazlarının, tekstil, gıda, günlük malzemelerin, ilaç, hafif endüstri, kimyasal endüstri vb. paketlerinin ve kartonlarının mühürlenmesi için çeşitli amaçlar vardır.Ticaretler ya bireysel olarak mühürlenmiş kutu olabilir ya da bir üretim hattı şeklinde doldurma ve bağlama cihazıyla birlikte kullanılabilir.Standart paketleme hattı için gerekli bir ekipman olarak.
Özellikleri:
- Değişken üst alt bant kartuşu
- 2Yukarı ve alt bant başlığı
- Farklı karton boyutlarına ayarlama
- Üstü otomatik olarak katlanır.
- Zamanında otomatik besleme, insan bakımı olmadan, tam otomatik üretim hattına bağlanabilir
- Bacak yüksekliği ayarlama 350mm
- Girme/çıkma masaları ve 3 bant başı isteğe bağlıdır
Spesifikasyon
| Taşıyıcı hızı | 30 kutu/dakika |
| Max. Paket boyutu | W500xH500mm |
| Min. Paket boyutu | W120xH120mm |
| Bant genişliği | 1.5"2"3" |
| Güç kaynağı | 110V, 220-240V/50-60Hz,1Faza |
| Güç tüketimi | 0.60W |
| Makine boyutu | 1840X1000X1500mm |
| Makine ağırlığı | 240 kg |
Rekabet avantajı:
1. Tüm sistem için bir yıllık garanti
2Ücretsiz ekipman kurulum ve hata ayıklama
3Bir yıl sonra makineyi ve aksesuarları bakımında size yardımcı olabiliriz.
4. Her 3 yılda bir, makineyi ücretsiz olarak tamir etmeye yardımcı olabiliriz.
5Staj hizmeti sağlayabilir ve operatörü ve tamirciyi eğitmenize yardımcı olabiliriz.
6Üretim teknolojisi ve süreç konfigürasyonu serbest
7Üretim hattını, atölyeni tasarlamanıza yardımcı olabiliriz.
![]()
Lütfen videoyu izlemek için çal düğmesine tıklayın





