İçecek İşleme 8 torba Manuel Kağıt Palet Şişe Paketleme Makinası / dak
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin, Jiangsu Zhangjiagang |
| Marka adı: | FillPack |
| Sertifika: | CE. ISO9001 |
| Model numarası: | WD-250b |
| Otomasyon: | Yarı otomatik |
|---|---|
| Şişe Tipi: | Plastik şişeler |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 set / adet |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Deniz paket layık |
| Teslim süresi: | 25 gün Mevduat aldıktan sonra |
| Ödeme koşulları: | TT / LC / |
| Yetenek temini: | 1 set / ay |
|
Detay Bilgi |
|||
| Vurgulamak: | Sterilizatör Sistemi,Shrink Ambalaj Makinesi |
||
|---|---|---|---|
Ürün Açıklaması
İçecek İşleme İçin Manuel Kağıt Palet Şişe Paketleme Makinesi 8 torba / dak
Hızlı Detay:
1, Kapasite: 8 torba / dak
2, Otomasyon: Yarı - otomatik
3, Şişe tipi: Plastik / cam şişeler / kutular
4, Çalışma modu: Manuel
Açıklama ve Çalışma Prensibi:
Şişe paketleme makinesi, çeşitli şişeleri kağıt palet ile paketlemek için kullanılır. İşçiler, oluşturulmuş kağıt paleti paketleme masasına yerleştirmeli ve ardından şişeleri palete koymalıdır. Shrink film, ısıtma bıçağı tarafından aşağı çekilecek ve kesilecektir. İkinci palet aynı şekilde çalıştırılacak ve ilk palet shrink tünelinden ileri itilecektir.
Özellikler:
| Tesis tipi | WD-250B |
| Tesisin dış boyutları | U3600çG830çY1880mm |
| Paketleme maksimum boyutları | U560çG300çY300mm |
| Shrink film malzemesi | PE, PVC, POF |
| Shrink film kalınlığı | 0.06-0.12mm |
| Isıyla daralan tünel Maksimum sıcaklık | 160-230°( serbestçe ayarlanabilir) |
| Dakikada maksimum çıktı | 0-8 adet |
| Tesis gücü | 18Kw |
| Gerçek güç | 15Kw/saat |
| Voltaj | 380/220V |
| Tesis ağırlığı | 0.65T |
| Fan | 40w 220V 2adet, 120w 380V 2adet |
Rekabet Avantajı:
1. Tüm sistem için bir yıl garanti
2. Ücretsiz ekipman kurulumu ve hata ayıklama
3. Bir yıl sonra, makineyi bakımını yapmanıza yardımcı olabiliriz ve aksesuarlar yalnızca maliyet fiyatından sağlanır
4. Her 3 yılda bir, makineyi ücretsiz olarak revize etmenize yardımcı olabiliriz (İşçilik)
5. Staj hizmeti sağlayabilir ve operatör ve tamirciyi eğitmenize yardımcı olabiliriz
6. Ücretsiz üretim teknolojisi ve süreç yapılandırması
7. Üretim hattını, atölyeyi tasarlamanıza yardımcı olabilir ve anahtar teslim proje sağlayabiliriz
![]()
Lütfen videoyu izlemek için oynat düğmesine tıklayın






