5000BPH Maden Suyu Plastik Şişe Paketleme Makinesi Shrink
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin, Jiangsu Zhangjiagang |
| Marka adı: | FillPack |
| Sertifika: | CE. ISO9001 |
| Model numarası: | WD-150A |
| Çalışma modu: | Otomatik / manuel |
|---|---|
| Otomasyon: | PLC kontrol |
| Uygulama: | Konteynerler için sarma shrink |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 set / adet |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Deniz paket layık |
| Teslim süresi: | 35-40 gün depozito alındıktan sonra |
| Ödeme koşulları: | TT / LC / |
| Yetenek temini: | 1 set / ay |
|
Detay Bilgi |
|||
| Başvuru: | Konteynerler için küçültülmüş ambalaj | Kapasite: | 16 torba / dak |
|---|---|---|---|
| Şişe Tipi: | Plastik / cam şişeler / kutular | Güç: | 20kW |
| Boyut: | 5100*3200*2100 | Çalışma Modu: | Otomatik / Manuel mod |
| Vurgulamak: | Şişe paketleme makinesi,Shrink Ambalaj Makinesi |
||
Ürün Açıklaması
Mineral Su Plastik Şişeler Paketleme Makinesi 5000BPH Sıkıştırma Paketleme Ekipmanı
Hızlı ayrıntı:
1Kapasite: 16 torba / dakikada
2Otomasyon: Tamamen otomatik
3Şişe türü: Plastik / cam şişeler / kutular
4, PLC kontrolü
5Çalışma modu: Otomatik / Elsel mod
Açıklama ve çalışma prensibi:
Bu tür bir şişe ambalaj makinesi L tipi şişe küçültücü ambalaj makinesi, tıp, gıda, içecekler, süt ürünleri ve kozmetik gibi endüstrilerde dış ambalaj için yaygın olarak kullanılır.
Burada içecek sıvısı doldurma hattına bağlanıyoruz.Şişeler, kıvrımlı sarma makinesi tarafından sırayla sarılıp kıvrılacak şekilde düzenlenecek..
Şişeler formata göre plakayla ayrılır.ve sonra küçültme filmi aşağı çekip ısı bıçağı ile kesilecekSonra da küçülen tünelden.
Şişenin üzerindeki filmi sıkıca küçültmek için küçültme tüneline birkaç ısıtıcı lamba yerleştirilecek.
Özellikler:
| Kapasite | 10-16 adet/dakika |
| Kısaltma süresi | 0.5-1.5s |
| Temperatür küçülmesia | 140-160°c |
| Kemer taşıyıcı yüksekliği | 800-1200 mm |
| Güç | 20kw |
| Hava basıncı | 0.6-0.8 Mpa |
| Paketin boyutu (L*W*H) | 600*400*350 mm |
| Genel boyut (L*W*H) | 5100*3200*2100 |
Ana bileşen ayrıntılı listesi
| Hayır. | Adı | Özellikleri | Numara | marka | |
| 1 | kart üretim bileşeni | ||||
| 2 | Bitki metal bileşeni | ||||
| 3 | Pnömatik bileşen | 1 | Taiwan Airtec | ||
| 4 | Elektrikli kontrol bileşeni ve aksesuarı | ||||
| Fotoelektrik anahtarı | 4 | Güney Kore Autonics | |||
| Yakınlık anahtarı | 2 | Güney Kore Autonics | |||
| PLC | 1 | Bir şey. | |||
| Dokunmatik ekran | 1 | Bir şey. | |||
| Frekans dönüştürücü | 3 | Tayvan Telta | |||
| AC kontakörü | 3 | Fransa Schneider | |||
| Orta röle | 8 | Fransa Schneider | |||
Rekabet avantajı:
1. Tüm sistem için bir yıllık garanti
2Ücretsiz ekipman kurulum ve hata ayıklama
3Bir yıl sonra makineyi ve aksesuarları bakımında size yardımcı olabiliriz.
4. Her 3 yılda bir, makineyi ücretsiz olarak tamir etmeye yardımcı olabiliriz.
5Staj hizmeti sağlayabilir ve operatörü ve tamirciyi eğitmenize yardımcı olabiliriz.
6Üretim teknolojisi ve süreç konfigürasyonu serbest
7Üretim hattını, atölyeni tasarlamanıza yardımcı olabiliriz.
![]()
Lütfen videoyu izlemek için çal düğmesine tıklayın





