Küçük Kapasiteli Plastic Bottle için Yarı Otomatik Shrink Paketleme Makinası Şişe
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin, Jiangsu Zhangjiagang |
| Marka adı: | FillPack |
| Sertifika: | CE. ISO9001 |
| Model numarası: | WD-250b |
| Otomasyon: | Yarı otomatik |
|---|
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 set / adet |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Deniz paket layık |
| Teslim süresi: | 25 gün Mevduat aldıktan sonra |
| Ödeme koşulları: | TT / LC / |
| Yetenek temini: | 1 set / ay |
|
Detay Bilgi |
|||
| Vurgulamak: | Sterilizatör Sistemi,Şişe paketleme makinesi |
||
|---|---|---|---|
Ürün Açıklaması
Küçük kapasiteli plastik şişe için yarı otomatik küçültme şişe ambalaj makinesi
Hızlı ayrıntı:
1Kapasite: 8 torba / dakikada
2Otomatik: Yarım otomatik
3Şişe türü: Plastik / cam şişeler / kutular
4Çalışma modu: El
Açıklama:
- WD-250B yarı otomatik küçültme sarma makinesi, küçük fabrikalar ve küçük kapasite için ideal bir ekipmandır.
- Çeşitli şişeler ve kaplar için uygundur
- Kolay çalıştırılması ve bakımı
Özellikler:
| Tesis türü | WD-250B |
| Tesisin dış boyutu | L3600×W830×H1880mm |
| Paketin en büyük boyutu | L560×W300×H300mm |
| Çekilme filmi malzemesi | PE,PVC,POF |
| Kısaltma filmi kalınlığı | 0.06-0.12 mm |
| Termo küçültme tünelinin maksimum sıcaklığı | 160-230° (özgür ayarlanabilir) |
| Dakikada maksimum çıkış | 0-8 adet |
| Tesisin gücü | 18Kw |
| Gerçek güç | 15Kw/saat |
| Voltaj | 380/220V |
| Tesisin ağırlığı | 0.65T |
| Fan | 40W 220V 2birim, 120W 380V 2birim |
Rekabet avantajı:
1. Tüm sistem için bir yıllık garanti
2Ücretsiz ekipman kurulum ve hata ayıklama
3Bir yıl sonra makineyi ve aksesuarları bakımında size yardımcı olabiliriz.
4. Her 3 yılda bir, makineyi ücretsiz olarak tamir etmeye yardımcı olabiliriz.
5Staj hizmeti sağlayabilir ve operatörü ve tamirciyi eğitmenize yardımcı olabiliriz.
6Üretim teknolojisi ve süreç konfigürasyonu serbest
7Üretim hattını, atölyeni tasarlamanıza yardımcı olabiliriz.
![]()
Lütfen videoyu izlemek için çal düğmesine tıklayın






