Şampanya Cam Şişe Etiketleme Makinası Endüstriyel Manuel Etiket Makinası
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin, Jiangsu Zhangjiagang |
| Marka adı: | FillPack |
| Sertifika: | CE. ISO9001 |
| Model numarası: | T-41311 |
| Malzeme: | SUS304 |
|---|---|
| Etiket türü: | Yapışkan sopa etiketi |
| Uygun şişe: | Yuvarlak kap |
| Çalışma modu: | El ile |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 set / adet |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Deniz paket layık |
| Teslim süresi: | mevduat alındıktan sonra 10 gün |
| Ödeme koşulları: | TT / LC / |
| Yetenek temini: | 3 set / ay |
|
Detay Bilgi |
|||
| Vurgulamak: | Etiket etiketleme makinesi,Endüstriyel Etiketleme Sistemleri |
||
|---|---|---|---|
Ürün Açıklaması
Döner Kendinden Yapışkanlı Etiketleme Makinesi
Hızlı Detay:
1, Çalışma modu: Manuel çalışma
2, Şişe tipi: Hafif konik şekilli şampanya şişeleri
3, Şişe çapı: 15-120mm
4, Etiket malzemesi: Yapışkan etiket
Açıklama:
Bu tür yarı otomatik etiketleme makinesi, hafif konik şekilli yuvarlak kaplara yapışkan etiketleri yapıştırmak için kullanılır. Bu makine için yuvarlak kap yüksekliği ve çapı sınırlıdır. ANCAK etiketleme makinesi gerçek yuvarlak kaplara göre özelleştirilebilir.
Özellikler:
- Kolay kullanım ve bakım. Etiketlemeyi tamamlamak için şişeleri manuel olarak makineye yükleyin.
- Kolay ayar. Yüksek verimlilikle farklı boyutlardaki etiketleri değiştirmek kolaydır.
- Etiketleme işlemi otomatiktir.
- 15mm-120mm çapında etiketleme yapılabilir.
- Yapısı küçüktür, bu da taşımayı ve üretim düzenlemesini kolaylaştırır.
Özellikler:
| Etiketleme hızı | 15-30BPM |
| Etiketleme hassasiyeti | +-1mm |
| Yuvarlak şişe tipi | çap 15-120mm |
| Etiket tipi | Yapışkan etiket: G: 10-180mm; U: 15-376mm |
| Genel boyut (U*G*Y) | 920*450*500mm |
| Güç | 550V 50HZ |
| Ağırlık | 35kg |
Yapılandırma:
| Öğe | Açıklama | Marka | Adet. | Not |
| 1 | Değişken hızlı motor | OPG | 1 takım | Tayvan |
| 2 | Motor redüktörü | OPG | 1 takım | Tayvan |
| 3 | Sensör | DataSensor | 1 takım | İtalya |
| 4 | PLC | Delta | 1 takım | Tayvan |
| 5 | Dokunmatik ekran | Delta | 1 takım | Tayvan |
Rekabet Avantajı:
1. Tüm sistem için bir yıl garanti
2. Ücretsiz ekipman kurulumu ve hata ayıklama
3. Bir yıl sonra, makineyi bakımını yapmanıza yardımcı olabiliriz ve aksesuarlar yalnızca maliyet fiyatından sağlanır
4. Her 3 yılda bir, makineyi ücretsiz olarak revize etmenize yardımcı olabiliriz (İşçilik)
5. Staj hizmeti sağlayabilir ve operatör ve tamirciyi eğitmenize yardımcı olabiliriz
6. Ücretsiz üretim teknolojisi ve proses yapılandırması
7. Üretim hattını, atölyeyi tasarlamanıza yardımcı olabilir ve anahtar teslim proje sağlayabiliriz
![]()
videoyu izlemek için lütfen oynat düğmesine tıklayın





