SUS304 Otomatik PET Şişe Ayırma Makinesi
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin (anakara) |
| Marka adı: | FillPack |
| Sertifika: | CE. ISO9001 |
| Model numarası: | LP-18 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 Set |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | Deniz paket layık |
| Teslim süresi: | 30-40 gün Mevduat aldıktan sonra |
| Ödeme koşulları: | TT / LC / Wertern sendika |
| Yetenek temini: | 1 set/ayarlar/ay |
|
Detay Bilgi |
|||
| Otomasyon: | Otomatik | Kapasite: | 15000BPH |
|---|---|---|---|
| Malzeme: | 2000BTU | Şişe Tipi: | plastik şişeler |
| Gerilim: | 380V 3 fazlı 50/60HZ/özelleştir | Durum: | Yeni |
| Vurgulamak: | Unscrambler Şişe,meyve suyu Üretim Hattı |
||
Ürün Açıklaması
SUS304 PET Şişe Ayırma Makinesi Otomatik Şişe Besleyici Makinesi
Hızlı Detay:
1, Kapasite: 15000BPH
2, Otomasyon: TAM otomatik
3, Malzeme: SUS304
4, Şişe tipi: Plastik şişeler
5, PLC kontrolü
Açıklama:
Otomatik şişe ayırıcı iki bölümden oluşur: şişe yükleme bölümü ve şişe ayırma makinesi. Şişeler şişe yükleyiciye yüklenir ve şişeler bant ile şişe ayırma makinesine kaldırılır.
Ayırma makinesi gövdesinin etrafına hava üfleyiciler monte edilmiştir. Şişeleri düzenleme oluklarına üfleyeceklerdir. Makine oluklara nasıl düşerse düşsün, şişeler şişe ağzı yukarı gelecek şekilde çıkar.
Uygulamalar
Otomatik şişe ayırma makinesi, düzensiz plastik şişeleri üretim hattına düzenlemek için kullanılır. Maden suyu hattı, gıda üretim hattı, süt ürünleri üretim hattı, tıbbi üretim hattı ve kimyasal üretim hattı gibi farklı üretim hatlarına bağlanabilir.
Özellikler:
| Çalışma pozisyonu | 18 |
| Kapasite | 12000-15000BPH (500ml) |
| Hava basıncı | 0.7Mpa |
| Hava tüketimi | 2M3/dak |
| Uygulanabilir şişe çapı | 50-96mm |
| Uygulanabilir şişe yüksekliği | 160-300mm |
| Ana motor | 2.2kw |
| Kaldırma motoru | 0.75kw |
| Üfleme motoru | 2.2kw |
| Boyut (Silindir parçası) | 2700*2400mm |
| Boyut (Kaldırma parçası) | 800*800*4500mm |
| Ağırlık | 4500kg |
Çalışma prensibi:
Şişe elevatörü başlatıldığında, düzensiz şişeler şemsiye şeklinde bir kulenin tepesine aktarılır ve ardından şişe yükseltme cihazlarına düşer. Şişe yükseltme cihazları, kam etkisi altında şişeleri şişe düşürme oluklarına iter. Ardından sıralanmış şişeler planet dişli aracılığıyla hava konveyörüne gönderilir. Planet dişli, motor ana eksenine senkron kayışla bağlıdır.
Rekabet Avantajı:
1. Tüm sistem için bir yıl garanti
2. Ücretsiz ekipman kurulumu ve hata ayıklama
3. Bir yıl sonra, makineyi bakımını yapmanıza yardımcı olabiliriz ve aksesuarlar sadece maliyet fiyatından sağlanır
4. Her 3 yılda bir, makineyi ücretsiz olarak revize etmenize yardımcı olabiliriz (İşçilik)
5. Staj hizmeti sağlayabilir ve operatör ve tamirciyi eğitmenize yardımcı olabiliriz
6. Ücretsiz üretim teknolojisi ve süreç yapılandırması
7. Üretim hattını, atölyeyi tasarlamanıza yardımcı olabilir ve anahtar teslim proje sağlayabiliriz
Paket ve Sevkiyat
![]()
videoyu izlemek için lütfen oynat düğmesine tıklayın





