Kod Yazıcılı Semiauto 50BPH Kendinden Yapışkanlı Etiketleme Makinesi
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Zhangjiagang, Çin |
| Marka adı: | FILL PACK |
| Sertifika: | CE / ISO9001 - 2008 |
| Model numarası: | LB-50 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 takım |
|---|---|
| Fiyat: | USD $300/set |
| Ambalaj bilgileri: | Denize layık paket |
| Teslim süresi: | Mevduat Sonrası 5 İş Günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,MoneyGram |
| Yetenek temini: | Ayda 50 Takım |
|
Detay Bilgi |
|||
| Malzeme: | 2000BTU | Hız: | 20-50 adet/dak |
|---|---|---|---|
| Etiket: | Yapıştırıcı | taraf: | Tek Taraflı |
| Şişe: | Yuvarlak şişe | Etiketleme Doğruluğu: | ± 1 mm |
| Vurgulamak: | 50BPH kendinden yapışkanlı etiketleme makinesi,SUS304 yapışkanlı etiketleme makinesi,SUS304 yapışkanlı şişeleyici etiketleme |
||
Ürün Açıklaması
Kod yazıcısı olan yuvarlak şişeler için yarı otomatik 50BPH yapışkan etiketleme makinesi
İlke:
İşçi şişeleri şişe yükleme pozisyonuna elle yükler, sonra etiketleme rafını şişeye basar
yüzey, sonra etiketleme rulo döner ve şişe yüzey etiket bırakmak, etiketleme, baskı yapılabilir
Aynı anda yapılır; Yüksek etiketleme kalitesi, hiçbir kabarcık, hiçbir düşüş; Makine
Farklı şişe boyutlarına göre ayarlanmıştır.
Karakterler:
■ Cam şişe ve yuvarlak PET şişeleri için uygulanabilir.
Özellikle şekiller
■ Gerekirse kodlayıcı eklenebilir
| Teknik parametreler | |
| Hız | 20-50 adet/dakika |
| Şişenin çap aralığı (mm) | 10-150 mm |
| Uygun Etiket Yüksekliği | 15 - 120 mm |
| Uygun etiket Uzunluğu | 15-315 mm |
| Etiketleme rulosunun iç çapı | 76 mm |
| Etiketleme rulo dış çapı | 250 mm |
| Güç | 110V 0.12KW 50/60HZ |
| Toplam boyut | 650 ((L) × 450 ((W) × 550 ((H) mm |
| Ağırlık | 35 kg |
| Etiketleme doğruluğu | ±1mm (Ürünün ve etiketin toleransını içermez). |
![]()
![]()
![]()
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum






