500G Geri Sızdırmazlık Tozu Poşet Dolum Paketleme Makinesi
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Zhangjiagang, Çin |
| Marka adı: | FillPack |
| Sertifika: | CE / ISO9001 |
| Model numarası: | 388F |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 Takım |
|---|---|
| Fiyat: | 3800-6160USD/set |
| Ambalaj bilgileri: | deniz layık ambalaj |
| Teslim süresi: | 25 işgünü yatırıldıktan sonra |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,MoneyGram |
| Yetenek temini: | Ayda 20 set |
|
Detay Bilgi |
|||
| Modeli: | 388F | Paketleme hızı:: | 20-60 torba/dak |
|---|---|---|---|
| Ölçüm aralığı:: | 30-500ml | çanta boyutu:: | (U) 40-200, (G) 30-150mm |
| Filmin genişliği:: | 320mm | Doldurma Aralığı:: | 100-500g |
| Kenar bantlama tipi:: | arka sızdırmazlık tipi | Toplam Güç:: | 1200W |
| Vurgulamak: | 500G toz poşet dolum makinası,500G toz poşet paketleme makinesi,geri sızdırmazlık toz poşet paketleme makinesi |
||
Ürün Açıklaması
Kullanım aralığı:
Toz ambalajlama makinesi, yiyecek, ilaç, günlük kimyasallar, pestisitler,Plastik ürünler ve özel endüstrilerÖrneğin: gıda katkı maddeleri, süt tozu, soya tozu, protein tozu, geleneksel Çin tıbbı tozu, yüz maskesi tozu, inci tozu, kahve tozu, kakao tozu, un, sağlık çayı tozu,Glikoz tozuSoda tozu, vb.
Bu makinenin özellikleri:
1Toz otomatik ambalaj makinesi otomatik olarak torba çizimi, torba yapımı, doldurma, ölçme, mühürleme, torba kesme, sayma, sıcak presleme parti numarasını tamamlayabilir.ve ambalajlama sürecinde ürün teslimatıYüksek otomatikliğe sahip.
2. Çinli ekran kontrol sistemi, paslanmaz çelik kutu gövde, sadece görüntülenebilir ayar biriminde gerekli parametreleri (doldurma miktarı, torba uzunluğu, vb.) ayarlamak gerekir,ve kontrol sistemi otomatik olarak en iyi ambalaj hızını elde etmek için her hareketi optimize eder ve eşleştirir..
3Adım motoru ile kontrol edilen sistem yüksek doğruluğa sahiptir ve torbanın uzunluğu diğer parçaları ayarlamadan değiştirilebilir ve doğrudur.
4Renk kodlu ambalaj malzemelerinin ambalajlanması sırasında, tam bir ticari marka örneği elde edilebilir;
5Çeşitli kompozit film ve alüminyum folyo ambalaj malzemelerine uyarlanır, iyi performans, düşük gürültü, açık mühürleme hatları ve güçlü mühürleme
Teknik parametreler:
| Paketleme hızı: | 20-60 poşet/dakikada |
| Ölçüm aralığı: | 30-500ml (materyaline bağlı olarak vida değiştirin) |
| Çanta boyutu: | (L) 40-200, (W) 30-150mm |
| Film genişliği: | 320 mm |
| Dolgu aralığı: | 100-500 g |
| Kenar bant tipi: | Arka mühürleme tipi |
| Toplam güç: | 1200W |
| Net ağırlık: | 350 kg |
| Güç kaynağı voltajı: | 220V, 380V/ 50Hz, 60Hz |
| Paket malzemeleri: | Kompozit kağıt/polietilen, poliester/alüminyum folyo/polietilen, naylon/polietilen, çay filtre kağıdı vb. |
| Boyutları: | L1000×W800×H1900mm |
Makine avantajları:
1) Vücut küçük ve zarif, yer kaplamıyor ve atölyede yer tasarrufu yapıyor
2) Tam otomatik ölçüm, doldurma, torba yapımı, ambalajlama ve mühürleme, işgücü tasarrufu
3) 24 saat çalıştırma, bir kişi tarafından çoklu makine çalıştırma
4) Makineyi satın alırken tek seferlik yatırım (8-15 yıl kullanım)
5) Ürün güzel ve akıllı (şirketin markanın geliştirilmesi)
6) Ulusal ilaç endüstrisi standartlarına uygun yüksek hassasiyet
7) Tüm makinenin 201 paslanmaz çelik şasi, malzeme ile temas 304 paslanmaz çelik, gıda güvenliği doğrultusunda, tüm makine büyük marka yüksek kaliteli aksesuarlar kullanır
Ürün örnekleri:
![]()
![]()






