80m / dak Plastik Su Şişesi Uv Sterilizatör Konveyör düşük sürtünme
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin, Jiangsu Zhangjiagang |
| Marka adı: | FillPack |
| Sertifika: | CE. ISO9001 |
| Model numarası: | Zincir Plakası |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 set / adet |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Deniz Değerli Paketi |
| Teslim süresi: | Depozito alındıktan 15 gün sonra |
| Ödeme koşulları: | TT / LC /,D/A,D/P,MoneyGram |
| Yetenek temini: | 30 Takım / Ay |
|
Detay Bilgi |
|||
| Maksimum Hız: | 80 m/dak V-yağlayıcı, 50 m/dak V-kuru | karakterler:: | düşük sürtünme |
|---|---|---|---|
| Çalışma sıcaklığı aralığı:: | -40 ℃ ila 90 ℃ | Malzeme: | SUS304 veya plastik |
| Maksimum taşıma uzunluğu:: | 12m(pom)/15m (SUS304) | Ambalaj:: | 10ft=3.048m/kutu 1metel=26 adet |
| Vurgulamak: | plastik şişe uv sterilizatör konveyör,su şişesi uv sterilizatör konveyör,şişe uv dezenfeksiyon konveyör bant |
||
Ürün Açıklaması
Paslanmaz Çelik 304 Plastik Şişe Ters Sterilizatör zincir plaka Konveyör Üretim Hattı için
Hızlı Detay:
1, İşleme türü: İçecek veya gıda üretim hattı
2, Malzeme: SUS304 veya plastik çelik zincir plaka
3, Şişe ağzı ve şişe kapağındaki bakterileri sterilize etme
4, Kayış genişliği: 63.5mm-304.8mm
5, Voltaj: 380V/220V 50HZ / Özelleştirilebilir
Açıklama:
Bu tür zincir plaka konveyör, içecek ve gıda üretim hatlarında diğer transfer hatlarında kullanılır. PET şişeleri, cam şişeleri, kapaklı kutuları ve tetra pak gibi diğer kapları taşımak için kullanılır. Bu konveyörün uzunluğu, genişliği ve malzemesi müşterinin gereksinimlerine göre yapılabilir. Gıda, teneke kutu, ilaç, içecek, kozmetik, temizlik ürünleri, kağıt ürünleri, baharatlar, süt ürünleri ve tütün endüstrilerinde otomatik iletim, dağıtım ve paketleme için yaygın olarak kullanılır.
Özellikler:
1. Taşıma yüzeyi düz ve pürüzsüzdür, sürtünme kuvveti küçüktür ve taşıma hatları arasındaki malzemelerin geçişi sorunsuzdur;
2. Zincir plaka paslanmaz çelik ve mühendislik plastikten yapılmıştır, çeşitli özelliklere ve çeşitlere sahiptir. Taşıma malzemelerine ve proses gereksinimlerine göre seçilebilir ve her sektörün farklı ihtiyaçlarını karşılayabilir;
3. Taşıma hızı doğrudur ve stabildir, bu da doğru senkronize taşımayı sağlayabilir;
4. Genellikle, zincir konveyör / zincir konveyör hattı / zincir plaka montaj hattı doğrudan su ile yıkanabilir veya doğrudan suya daldırılabilir. Ekipman temiz ve kullanışlıdır, bu da gıda ve içecek endüstrisinin hijyen gereksinimlerini karşılayabilir;
5. Ekipman yerleşimi esnektir. Yatay, eğimli ve dönüşlü taşıma tek bir konveyör hattında tamamlanabilir;
6. Ekipmanın yapısı basittir ve bakımı kolaydır.
Zincir plaka Parametresi :
| Maksimum hız: | 80m/dk V-yağlı, 50m/dk V-kuru |
| Mil: | Paslanmaz çelik |
| Çalışma sıcaklığı aralığı: | -40℃ ila 90℃ |
| Paketleme: | 10ft=3.048m/kutu 1metel=26adet |
| Zincir plaka malzemesi | Pom.AC/Paslanmaz çelik |
| Maksimum taşıma uzunluğu: | 12m (pom)/15m (SUS304) |
| Maksimum yük gerilimi: |
|
| Karakteristikler: | düşük sürtünme |
| Geri eğimli yarıçap: | 50mm /150mm (US304) |
Motor parametresi:
| Güç | HP | Volt | hertz | amper | EFF | devir/dak | cosφ |
| 0.37KW | 0.5 | 380V/220V | 50HZ | 1.12A/1.96A | 67% | 1400 | 0.75 |
| 0.75KW | 1 | 380V/220V | 50HZ | 2.03A/3.52A | 73% | 1400 | 0.76 |
| 0.55KW | 0.75 | 380V/220V | 50HZ | 1.64A/2.85A | 70% | 1400 | 0.75 |
Notlar: Taşıma uzunluğu 6 metreden az ise 0.37 kW motor kullanın;
uzunluk 6 metreden fazla ve 12 metreden az ise 0.55 kW veya 0.75 kW motor kullanın.
![]()
82.6mm Kayış genişliği Lineer zincir plaka Konveyör tasarımı referans için
Konveyör Yapısı:
![]()
Lineer zincir konveyörün yapısal çizimi referans için
![]()
Yapısal çizim dönüşlü zincir konveyör
Rekabet Avantajı:
1. Tüm sistem için bir yıl garanti
2. Ücretsiz ekipman kurulumu ve hata ayıklama
3. Bir yıl sonra, makineyi bakımını yapmanıza yardımcı olabiliriz ve aksesuarlar sadece maliyet fiyatından sağlanır
4. Her 3 yılda bir, makineyi ücretsiz olarak revize etmenize yardımcı olabiliriz (İşçilik)
5. Staj hizmeti sağlayabilir ve operatör ve tamirciyi eğitmenize yardımcı olabiliriz
6. Ücretsiz üretim teknolojisi ve proses konfigürasyonu
7. Üretim hattını, atölyeyi tasarlamanıza yardımcı olabilir ve anahtar teslim proje sağlayabiliriz





