SUS304 300BPH 5 Galon Dolum Makinesi Yarı Otomatik Arıza Koruması
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin, Jiangsu Zhangjiagang |
| Marka adı: | FillPack |
| Sertifika: | CE,ISO |
| Model numarası: | BS-1 |
| Uygun şişe: | 5 galon şişe |
|---|---|
| güç: | 1,1 kW |
| Tahrik tipi: | ELEKTRİK TÜRÜ |
| Şart: | Yeni |
| Garanti süresi: | 1 yıl |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 set / adet |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Makine ihtiyacı olarak battaniye bezi veya tahta sandık |
| Teslim süresi: | 5-7gün |
| Ödeme koşulları: | %30 T/T depozito, %70 sevkıyattan önce |
| Yetenek temini: | 200 set / ay |
|
Detay Bilgi |
|||
| Otomatik Sınıflandırma: | Yarı Otomatik | İşleme türü: | galonluk şişe fırçalama |
|---|---|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 80-300BPH | Malzeme: | Tam paslanmaz çelik 304 |
| Güç: | 1,1 kW | Fırçalar: | 8 adet |
| Vurgulamak: | SUS304 5 galon dolum makinası,300BPH 5 galon dolum makinası,300BPH maden suyu dolum makinası |
||
Ürün Açıklaması
300BPH Tam paslanmaz çelikten yarı otomatik iç - dış 5 galonlu akıcı 304
Hızlı ayrıntı:
| Kapasite | 80-300BPH |
| Uygun şişe | 5 galonluk şişe |
| Malzeme | Tam paslanmaz çelik 304 |
| Otomatik sınıf | Yarım otomatik tip |
| Başlık çekme başlığı | 1 başlık |
| Kafasını fırçalamak | 1 başlık |
| Fırçalar | 8 adet |
Açıklama:
5 galonlu şırınga, esas olarak varil mineral suyu ve saf su hattı için kullanılır.iyi fırçalama etkisi, kolay işletim, kolay bakım ve güzel görünüm. malzeme yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmıştır. 5 galon lazer uzun ömürlü ve gerçekten iyi kalite ve ekonomik fiyat ile.
Çalışma süreci:
Güç ve hava kaynağından geçtiğinde, el ile galon şişeyi baş aşağı, fotoğrafta olduğu gibi kapağı çeken bölüme koy, sonra makine düğmesini aç,Manüel ayaklar zemin altındaki düğmeye basıyor, sonra galon kapağı çıkarılacak ve sağ taraftaki kapağın deliğinden kayacak.otomatik olarak iç ve dış fırçalama yapmak için "operation" düğmesine tıklayınBir süre sonra düğmeyi kapat ve galon şişeyi çıkar, sonra bitti. fırçalama süresi galon şişenin durumuna bağlıdır.
Özellikler:
| Model | BS-1 |
| Kapasite | 80-300 varil / saat |
| Otomatik tür | Yarım otomatik |
| Çekici baş | 1 başlık |
| Yıkama kafası | 1 başlık |
| Fırça | 8 parça |
| Uygun şişe | 5 galon |
| Motor gücü | 1.1KW |
| Boyut | 800*800*1200mm |
| Ağırlık | 110kg |
![]()
Lütfen videoyu izlemek için çal düğmesine tıklayın





