Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
iyi kalite İçme Suyu Dolum Tesisi satış için
iyi kalite İçme Suyu Dolum Tesisi satış için
Dolum Makinesi Tamamen Kaliteli, Juice Dolum Hattı Çalışma Well

—— Alex

Ben sohbet şimdi

Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd

1 2 3 4
Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd
PET Şişe üfleme makinesi atölyesi 503 Service Temporarily Unavailable

503 Service Tempora İçecek dolum makinası atölyesi satış departmanı ofis

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Yufeng
No. Çalışanları : 200~300
Yıl kurulan : 1999
İhracat p.c : 80% - 90%
1. Kurulum ve ayar

Ekipman müşteriye ulaştıktan sonra, ekipmanı yerleştirme çizimine göre açmak ve düzenlemek müşterinin sorumluluğundadır; ve kurulum-ayarlama teknisyenlerinin rehberliğinde yapar. Personelin maliyetine nihayet karar verilir.

2. Eğitim

1. Kullanıcıya teknik eğitimi sunmaktan sorumluyuz. Eğitim içeriği, ekipmanın yapısını ve bakımını, ekipmanın kontrolünü ve çalışmasını içerir. Eğitim sayesinde, kullanıcıların teknik personeli, işletme ve bakım becerilerini ustaca kavrayabilir ve zamanla genel sorunları çözebilir. Rehberlik için kalifiye teknik personel atayacağız.

2. Alıcı öğrenme için firmamıza personel gönderebilir.

3. Kalite güvencesi

1. Sunulan malların yepyeni, kullanılmamış, en son tasarım ve uygun malzemeyle yapılmış olduğunu garanti ediyoruz ve ekipmanın özelliklerinin sözleşmeye uygun olduğunu garanti ediyoruz.

2. Tesisin doğru montajı ve işletime alınması ile ilgili hattın, besleme işleminden sonraki 5 gün içinde ürün teknik performans göstergelerine ulaşmasını garanti ediyoruz.

3. Tasarım, teknoloji, üretim, montaj, ayar ve malzeme hatalarından kaynaklanan üretim hattımızın tümü bizim sorumluluğumuzda olan hata ve hasarından sorumluyuz.

4. Garanti süresi üretim hattının kabul kontrolünden sonra 12 aydır. Müşterinin fabrikasında döşenmiş ekipman ile sözleşmede yer alan ekipman arasında herhangi bir fark varsa, kullanıcılar, mal garanti süresi içinde firmamıza tazminat talebinde bulunmak için muayene kitabını hukuk departmanına geçirme hakkına sahiptir.

4. Garanti

Tasarım, imalat ve malzeme kalitemizin neden olduğu soruna 12 aylık bakım süresi sunun ve yukarıdaki parçaları ücretsiz olarak ilgili parçalara ve etkin hizmete sunun. Garanti süresinden sonra her zaman hizmet sonrası geniş ve uygun bir teknik destek sunacağız.

İletişim bilgileri
Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Alice Gu

Tel: 86-512-58643048

Faks: 86-512-58643048

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)