Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd

iyi kalite İçme Suyu Dolum Tesisi satış için
iyi kalite İçme Suyu Dolum Tesisi satış için
Dolum Makinesi Tamamen Kaliteli, Juice Dolum Hattı Çalışma Well

—— Alex

Ben sohbet şimdi

Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd

1 2 3 4
Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd
PET Şişe üfleme makinesi atölyesi 503 Service Temporarily Unavailable

503 Service Tempora İçecek dolum makinası atölyesi satış departmanı ofis

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Yufeng
No. Çalışanları : 200~300
Yıl kurulan : 1999
İhracat p.c : 80% - 90%
ZhangJiaGang Şehir FILL-PACK Machinery Co., Ltd. Aslen 1999 yılında fabrika olarak kurulan şirket, araştırma ve tasarım, kalite ve üretim, satış ve satış sonrası hizmet alanlarında zaman zaman büyüyor. Makinelerimiz dünya genelinde 50'den fazla ülkeye satılmaktadır ve yurt içi pazarlar arası kullanılmaktadır.

İçecek dolum-paketleme ekipmanları ve su arıtma ekipmanları üretiminde uzmanız. Kalite zaten içilebilir standardı geçiyor. Şu andaki üretimimiz: 1000-20000 şişe / saat kapasiteli maden suyu, saf su, meyve suyu, çay içeceği, süt içeceği ve gazlı içecek üretim hatları; sirke, soya sosu ve şarap üretim hatları 1000-20000 şişe / saat; Saatte 60-1200 varil kapasiteye sahip 3-5 galon varil su ve 1-30 ton / saat su arıtma tesisleri; Ayrı makineler veya anahtar teslim projeler sunuyoruz.

Ürünlerimiz her yıl Kalite ve Teknik Denetim Bürosu tarafından yapılan kalite kontrolünden geçmektedir. 2011 yılında İtalya CE denetimini geçtik;

Tam zamanlı geliştirme ve tasarım mühendisliği ekibimiz var, yüksek başlangıç ​​noktası ve ileri teknoloji dolum ekipmanları, ileri seviye elde etmek için otomasyon derecesi geliştirmek için Çin'in ulusal koşullarıyla bir araya gelen Almanya, Japonya, Fransa, İtalya, İsviçre'den teknolojileri alıyoruz.

ISO9001: 2000 sertifikasyon sistemi standartlarına uygun olarak, her türlü ileri işleme ekipmanı ve test ekipmanı, deneyimli teknisyenler, bilimsel ve sıkı yönetim ile 3700 metrekarelik modern fabrikaya sahibiz. FILLPACK ürün kalitesi.

Siz bizi seçerken FILLPACK in geleceğine inanıyoruz!

İletişim bilgileri
Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Alice Gu

Tel: 86-512-58643048

Faks: 86-512-58643048

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)