Kutu Kapama Makinesi
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin, Jiangsu Zhangjiagang |
| Marka adı: | Fillpack |
| Sertifika: | CE. ISO9001 |
| Model numarası: | FP-5050 |
| Otomasyon: | Yarı otomatik |
|---|---|
| Koşul: | Yeni |
| Uygulama: | Karton kutu mühürleme |
| Kapasite: | 30box / dak |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 set / adet |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Deniz paket layık |
| Teslim süresi: | 30 gün mevduat aldıktan sonra |
| Ödeme koşulları: | TT / LC / |
| Yetenek temini: | 1 set / ay |
|
Detay Bilgi |
|||
| Vurgulamak: | Sterilizatör Sistemi,Şişe paketleme makinesi |
||
|---|---|---|---|
Ürün Açıklaması
Hepsi Bir Arada Karton Şişe Paketleme ve Mühürleme Makinesi
Hızlı Detay:
1, Kapasite: 30 kutu / dakika
2, Otomasyon: Yarı otomatik
3, Paket türü: Karton kutu
4, Düşük kayıp, düşük gürültü
Açıklama:
Ev aletleri, tekstil, gıda, günlük tüketim malları, ilaçların paket ve kartonlarının mühürlenmesi için çeşitli amaçlara hizmet eder. Hafif sanayi, kimya sanayi vb. Ticaretler, kutuyu tek başına mühürleyebilir veya standart paketleme hattı için temel bir ekipman olarak üretim hattı şeklinde dolum ve bağlama cihazıyla birlikte kullanılabilir.
Özellikler:
- Değiştirilebilir üst alt bant kartuşu
- 2 Üst ve Alt Bant Kafası
- Çeşitli karton boyutlarına ayarlanabilirlik
- Üst kısım otomatik olarak katlanır
- Zamanında otomatik besleme, insan müdahalesi olmadan, tam otomatik üretim hattına bağlanabilir
- Bacak yüksekliği ayarı 350mm
- Giriş/Çıkış Masaları ve 3 Bant Kafası isteğe bağlıdır
Şartname
| Konveyör hızı | 30 kutu/dakika |
| Maks. Paketleyici boyutu | G500xY500mm |
| Min. Paketleyici boyutu | G120xY120mm |
| Bant genişliği | 1.5"2"3" |
| Güç kaynağı | 110V, 220-240V/50-60Hz, 1 Faz |
| Güç tüketimi | 0.60W |
| Makine boyutu | 1840X1000X1500mm |
| Makine ağırlığı | 240kg |
Rekabet Avantajı:
1. Tüm sistem için bir yıl garanti
2. Ücretsiz ekipman kurulumu ve hata ayıklama
3. Bir yıl sonra, makineyi bakımını yapmanıza yardımcı olabiliriz ve aksesuarlar yalnızca maliyet fiyatından sağlanır
4. Her 3 yılda bir, makineyi ücretsiz olarak revize etmenize yardımcı olabiliriz (İşçilik)
5. Staj hizmeti sağlayabilir ve operatör ve tamirciyi eğitmenize yardımcı olabiliriz
6. Ücretsiz üretim teknolojisi ve süreç yapılandırması
7. Üretim hattını, atölyeyi tasarlamanıza yardımcı olabilir ve anahtar teslim proje sağlayabiliriz
Atölyemiz
![]()
Paketleme ve Nakliye
![]()





